Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > desarrollador web/desarrolladora web > Samostojni Strokovni Sodelavec / Razvijalec Programske Opreme - M/ž

SAMOSTOJNI STROKOVNI SODELAVEC / RAZVIJALEC PROGRAMSKE OPREME - M/Ž

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de desarrollador web/desarrolladora web

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores web y multimedios › desarrollador web/desarrolladora web.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Razvijalci/razvijalke in analitiki/analitičarke programske opreme in računalniških aplikacij › Razvijalci/razvijalke spletnih in multimedijskih vsebin.

Descripción de la oferta de trabajo:

RAZVIJALEC SPLETNIH STRANI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, VZPOSTAVITEV DIGITALNEGA SLEDENJA MATERIALOV V POSAMEZNIH KORAKIH ŽLAHTNJENJA RASTLIN, VKLJUČUJOČ RAZLIČNE TIPE PODATKOV, KATERE SE BO ZAJEMALO NA RAZLIČNIH MESTIH, UPORABA IN VPELJAVA ŽE RAZVITIH APLIKACIJ (SHAREWARE) ZA POTREBE ŽLAHTNJENJA TER SPREMLJANJE, EVIDENTIRANJE MATERIALOV IN ANALIZ, KAR BO OMOGOČALO DOPOLNJEVANJE BAZ PODATKOV ZA VSE MATERIALE V VSEH KORAKIH PROGRAMA ŽLAHTNJENJA FIŽOLA, IMPLEMENTACIJA VZPOSTAVLJENEGA SISTEMA V PRAKSO, KAR BO REZULTIRALO V VZPOSTAVITVI SISTEMA ZA DIGITALIZACIJO CELOTNEGA POSTOPKA ŽLAHTNJENJA FIŽOLA TER ŽLAHTNITELJSKIH MATERIALOV FIŽOLA, PRIPRAVA DNEVNIKOV DELA IN POROČIL, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE STROKOVNO PODROČJE DELOVNEGA MESTA., ZNANJA NA PODROČJU RAZVOJA PROGRAMSKE OPREME, ZNANJA S PODROČJA RELACIJSKIH BAZ (MSSQL ALI POSGRESQL), KOMUNIKACIJSKE IN ANALIZNO ORIENTIRANE SPOSOBNOSTI Z NAMENOM POVEZOVANJA RAČUNALNIŠKIH ZNANJ Z VSEBINAMI IZ PODROČJA AGRONOMIJE, ŽELJA PO DOKAZOVANJU, SPOSOBNOST DOBRE PRESOJE, USTVARJALNOST IN ANALITIČNE SPOSOBNOSTI, SPOSOBNOST KOMUNICIRANJA IN UČINKOVITEGA SODELOVANJA S ŠIROKIM KROGOM SODELAVCEV, NATANČNOST IN ČUT ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTI DELA, ŽELJA PO SPOZNAVANJU NOVIH METOD IN PRISTOPOV ANALIZ, DOBRE KOMUNIKACIJSKE, ANALITIČNE IN TIMSKE VEŠČINE, AFINITETO DO USTVARJANJA UPORABNIH ZNANJ, INFORMACIJSKI SISTEM KIS TEČE TAKO NA MICROSOFT KOT NA LINUX OKOLJU IN JE ZAŽELENO ZNANJE UPORABE TEH DVEH OKOLIJ.

ZAINTERESIRANE KANDIDATE PROSIMO, DA POŠLJEJO PROŠNJO SKUPAJ Z ŽIVLJENJEPISOM TER POTRDILOM O IZOBRAZBI NA KADRIKIS.SI.

V ZADEVO ELEKTRONSKE POŠTE OBVEZNO NAVEDITE NAZIV DELOVNEGA MESTA, NA KATEREGA SE PRIJAVLJATE,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1229 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: KMETIJSKI INŠTITUT SLOVENIJE, HACQUETOVA ULICA 17, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: LONGAR MATEJA
Contact Phone: 031 595 861
Contact Email: kadrikis.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF84692.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Desarrolladores web y multimedios › desarrollador web/desarrolladora web ofertadas.