Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Secretarios administrativos y ejecutivos > Strokovni Sodelavec Vii/1 Za Splošne Zadeve (številka Razpisa: (56-13/2019) - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC VII/1 ZA SPLOŠNE ZADEVE (ŠTEVILKA RAZPISA: (56-13/2019) - M/Ž

Oferta en Eslovenia de Secretarios administrativos y ejecutivos

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 3 mesece, Določen čas  oz. od 1.7.2019 do 30.9.2019, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NALOG NA PODROČJU SPLOŠNIH ZADEV PO NAVODILIH,

SODELOVANJE S SKUPNIMI SLUŽBAMI IN ORGANIZACIJSKIMI ENOTAMI V OKVIRU DEL IN NALOG NA PODROČJU SPLOŠNIH ZADEV,

SPREMLJANJE PRAVILNEGA IN PRAVOČASNEGA IZVAJANJA NALOG IN PROJEKTOV,

PRIPRAVLJANJE ANALIZ IN POROČIL O NALOGAH IN PROJEKTIH S PODROČJA SPLOŠNIH ZADEV,

SODELOVANJE PRI POSAMEZNIH DELIH DRUGIH ORGANIZACIJSKIH ENOT PO NALOGU NADREJENEGA,

DRUGA DELA PO NALOGU NADREJENEGA.

, Zahtevana strokovna izobrazba (raven, področje): specializacija po višješolski izobrazbi (prejšnja), visokošolska strokovna izobrazba (prejšnja), visokošolska strokovna izobrazba (prva bolonjska stopnja), visokošolska univerzitetna izobrazba (prva bolonjska stopnja); področje izobrazbe (KLASIUS-P): 2-Umetnost in humanistika, 3-Družbene, poslovne, upravne in pravne vede; področje izobrazbe (KLASIUS-P) 2252-Arheologija ima prednost pred drugimi področji; funkcionalna znanja, sposobnosti in spretnosti: aktivno znanje slovenskega jezika, aktivno znanje enega svetovnega jezika, poznavanje dela z računalnikom, poznavanje področja dela, organizacijske in vodstvene sposobnosti.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: JAVNI ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA VARSTVO KULTURNE DEDIŠČINE, Poljanska cesta 40 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HORVAT MAJA
Contact Phone: 01 23 43 112
Contact Email: zaposlitevzvkds.si

Identificador de la vacante:NM25495.

Ver las 673 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.