Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Profesionales en derecho > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) Za Pravno Področje - Pravnik - M/ž

Demanda en Eslovenia de Profesionales en derecho

Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) Za Pravno Področje - Pravnik - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNI STROKOVNJAKI, D.

N., poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, -SPREMLJANJE ZAKONOV IN DRUGIH PREDPISOV, KI SO POMEMBNI ZA NEMOTENO DELOVANJE ZAVODA , - VODENJE POSTOPKOV JAVNEGA NAROČANJA SKLADNO Z ZAKONOM O JAVNIH NAROČILIH, - ODGOVORNOST ZA ZAKONITOST IN PRAVILNOST RAZPISNIH DOKUMENTACIJ , - VODENJE UPRAVNIH, DELOVNO PRAVNIH IN DRUGIH POSTOPKOV , -SESTAVLJANJE IN PREGLED VSEH VRST POGODB , - PRIPRAVLJANJE ODLOČB, POGODB, SKLEPOV IN DRUGIH LISTIN Z VSEH PODROČIJ DELOVANJA ZAVODA , - ORGANIZACIJA OZ.

UREJANJE ORGANIZACIJSKIH, STATUSNIH, PREMOŽENJSKIH IN DRUGIH SPREMEMB V ZAVODU , - IZVAJANJE VSEH DEL S PODROČJA DELOVNO PRAVNE ZAKONODAJE IN NUDENJE PRAVNE POMOČI ZAPOSLENIM V ZAVODU, - NAČRTOVANJE, USMERJANJE IN USKLAJEVANJE POLITIKE, KI SE NANAŠA NA KADRE IN ODNOSE Z DELODAJALCEM, - SODELOVANJE PRI NAČRTOVANJU IN ORGANIZIRANJU DELA, -PRIPRAVA KADROVSKEGA DELA FINANČNEGA POROČILA, LETNEGA POROČILA IN VSEH POLLETNIH POROČIL, - SODELOVANJE NA SEJAH SVETA ZAVODA IN PRIPRAVA DOKUMENTACIJE V POVEZAVI S TEM , - OPRAVLJANJE ZAHTEVNEJŠIH KADROVSKIH IN PRAVNIH ZADEV IN SVETOVANJE NA PRAVNEM PODROČJU, - VODENJE IN VSA OPRAVILA V ZVEZI Z DISCIPLINSKIM IN ARBITRAŽNIM POSTOPKOM, - USKLAJEVANJE DELA IN ODGOVORNOST ZA AŽURNO IN ZAKONITO DELOVANJE PRAVNE SLUŽBE, - VLAGANJE TOŽB, PREDLOGOV, OBRAZLOŽITEV PRED SODIŠČI IN DRUGIMI ORGANI, ZASTOPANJE ZAVODA PRED SODIŠČI IN DRUGIMI ORGANI, -OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO NAROČILU NADREJENEGA., izpit iz splošnega upravnega postopka, pravniški državni izpit, organizacijske sposobnosti, poznavanje dela z računalnikom in programi v uporabi, delovne izkušnje s področja delovanja javnega zdravstvenega zavoda,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: PSIHIATRIČNA BOLNIŠNICA VOJNIK, CELJSKA CESTA 37 , 3212 VOJNIK.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: STRGAR ANITA
Contact Phone: 03 780 01 87
Contact Email: anita.strgarpb-vojnik.si

Identificador de la vacante:NG56005 .

Ver las 131 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Profesionales en derecho : Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.