Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley > Strokovni Sodelavec Vii/2-ii - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC VII/2-II - M/Ž. Eslovenia

Trabajar en Eslovenia de Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Cariniki/carinice, davkarji/davkarice, referenti/referentke za socialno varnost ipd : Strokovni državni uslužbenci/strokovne državne uslužbenke, d. n

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC ZA PRIPRAVO IN SPREMLJANJE PROGRAMOV V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, POMOČ PRI NAČRTOVANJU IN ORGANIZIRANJU DELA TER OPRAVLJANJU NALOG SLUŽBE, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI PREDLOGOV FINANČNEGA NAČRTA IN FINANČNIH POROČIL ZA SLUŽBO TER SODELOVANJE PRI PRIPRAVI IN IZVRŠEVANJU PRORAČUNA OBČINE, ZAKLJUČNEGA RAČUNA TER DRUGIH POROČIL, IZVAJANJE DEL IN NALOG V ZVEZI Z DELOVANJEM IN PRIPRAVO GRADIVA ZA OBČINSKI SVET, DELOVNA TELESA IN NADZORNI ODBOR, OBLIKOVANJE SPREJETIH PREDPISOV OBČINSKEGA SVETA IN VODENJE REGISTRA SPREJETIH PREDPISOV, SODELOVANJE V POSTOPKU JAVNEGA NAROČANJA V ZVEZI Z IZVEDBO NALOG DELOVNEGA MESTA,  STROKOVNO TEHNIČNA POMOČ OBČINSKI VOLILNI KOMISIJI, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH,  ORGANIZIRANJE IN IZVAJANJE ADMINISTRATIVNO TEHNIČNE PODPORE OBČINSKI UPRAVI (OU), OBČINSKEMU SVETU (OS), NADZORNEMU ODBORU (NO) IN KRAJEVNIM SKUPNOSTIM (KS), OPRAVLJANJE DRUGIH DEL IN NALOG PO NAVODILU NADREJENIH OSEB. , Poznavanje delovanja organov Občine in njihovih delovnih teles.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: OBČINA IZOLA, Sončno nabrežje 8 , 6310 IZOLA - ISOLA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MIKLAVČIČ ŠUMANSKI MARTINA
Contact Phone: 05 66 00 138
Contact Email: martina.miklavcic-sumanskiizola.si

Identificador de la vacante:NM09554.

Ver las 48 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines : Agentes de la administración pública para la aplicación de la ley y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.