Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > asesor jurídico/asesora jurídica > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) - M/ž

Vacantes en Gorenjska (Eslovenia) de asesor jurídico/asesora jurídica

Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje › Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, d. n.

Descripción de la oferta de trabajo:

PRAVNIK, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELO V KADROVSKO SPLOŠNI SLUŽBI, VODENJE PRAVNIH IN UPRAVNIH POSTOPKOV, PRIPRAVA CIVILNOPRAVNIH POGODB, PRIPRAVA POGODB Z ZASEBNIMI ZDRAVSTVENIMI DELAVCI (POSLOVNO SODELOVANJE, NAJEMI,...)PRIPRAVA NOTRANJIH AKTOV, NAVODIL, SODELOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI ZNOTRAJ OZG, PRIPRAVA POROČIL, MNENJ, RAZLAG, UREJANJE PODROČJA VARSTVA OSEBNIH PODATKOV IN DOSTOPA DO INFORMACIJ JAVNEGA ZNAČAJA, SVETOVANJE IN STROKOVNA POMOČ DIREKTORJU ZAVODA, STROKOVNEMU DIREKTORJU IN DIREKTORJU ORGANIZACIJSKE ENOTE., Kandidati lahko pošljejo podatke (vlogo, življenjepis in dokazila o izpolnjevanju pogojev) na: tajnistvoozgozg-kranj.si .

Prednost pri izbiri bodo imeli kandidati z izkušnjami s področja izvajanja zgoraj navedenih nalog.

K vlogi naj kandidat priloži izpolnjeno prijavo na prosto delovno mesto, ki je dostopno na sledeči povezavi: https://www.ozg-kranj.si/data/files/Novice/Prijave/OBRAZEC Prijava.pdf,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 463 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 6 años.

Empleador: OZG; OZG, OE Uprava, Gosposvetska ulica 9 , 4000 KRANJ.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MEGLIČ VESNA
Contact Phone: 04 208 25 30
Contact Email: tajnistvoozgozg-kranj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 15 de Mayo de 2022, y con identificador de la vacante:OL45437.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes › asesor jurídico/asesora jurídica ofertadas.