Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Químicos > Strokovni Sodelavec I - Analitske Naprave - M/ž

Contratación en Eslovenia de Químicos

Strokovni Sodelavec I - Analitske Naprave - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Físicos, químicos y afines : Químicos.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje fizikalnih in zemeljskih ved : Kemiki/kemičarke

Descripción de la oferta de trabajo:

KEMIK ANALITIK, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELO Z ANALITSKIMI NAPRAVAMI,

VZDRŽEVANJE IN SERVISIRANJE ANALITSKIH IN PREPARATIVNIH INSTRUMENTOV,

OPRAVLJANJE DIAGNOSTIKE IN POPRAVIL NA ANALITSKIH IN PREPARATIVNIH INSTRUMENTIH,

POSTAVITEV ANALITSKIH SISTEMOV,

IZOBRAŽEVANJE,

SLUŽBENA POTOVANJA.

, Željeno poznavanje tekočinske kromatografije (HPLC).

Željeno poznavanje elektronike.

Pričakujemo:

Skrbnost, odgovornost in natančnost pri delu,

pravočasno ukrepanje, p

ripravljenost na samostojno in timsko delo.

, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: BIA SEPARATIONS PODJETJE ZA SEPARACIJSKE TEHNOLOGIJE D.O.O., Mirce 21 , 5270 AJDOVŠČINA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: ŠINKOVEC MARUŠA
Contact Email: kadribiaseparations.com

Identificador de la vacante:NY57168.

Ver las 83 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Físicos, químicos y afines : Químicos ofertadas.