Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Ingenieros mecánicos > Strokovni Merilec Na 3d Stroju - M/ž

STROKOVNI MERILEC NA 3D STROJU - M/Ž. Eslovenia

Contratación de Ingenieros mecánicos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved : Strokovnjaki/strokovnjakinje tehnično-tehnoloških strok (razen elektrotehnike) : Inženirji/inženirke strojništva

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR STROJNIŠTVA, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE MERITEV NA 3D STROJU ZA IZDELKE, KI SO NAMENJENI AVTOMOBILSKI INDUSTRIJI, PROGRAMIRANJE IN NASTAVITEV PARAMETROV ZA MERITVE, TESTIRANJE TER IZDELAVA MERILNIH POROČIL, IZDELAVA STATISTIČNIH ANALIZ, OBVLADOVANJE KONTROLNIH IN MERILNIH NAPRAV, PRIPRAVA MERILNIH POSTOPKOV, Poznavanje avtomobilske industrije in standarda IATF , poznavanje metod kakovosti, znanje za upravljanje in programiranje 3D stroja, natančnost, učinkovitost, zanesljivost, motiviranost, timsko in projektno delo,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: ELVEZ, PROIZVODNJA KABELSKE KONFEKCIJE IN PREDELAVA PLASTIČNIH MAS, D.O.O., Ulica Antona Tomšiča 35 , 1294 VIŠNJA GORA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MLINAREC BERNARDA
Contact Phone: 01 781 20 20
Contact Email: infoelvez.si

Identificador de la vacante:NZ15809.

Ver las 316 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros mecánicos ofertadas.