Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > director de recursos humanos/directora de recursos humanos > Vodja Področja/enote Ii (z Do 5 Zaposlenimi) Vii/2 - M/ž

VODJA PODROČJA/ENOTE II (Z DO 5 ZAPOSLENIMI) VII/2 - M/Ž

Oferta de empleo en Osrednjeslovenska (Eslovenia) de director de recursos humanos/directora de recursos humanos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de recursos humanos › director de recursos humanos/directora de recursos humanos.

Traducción de la profesión: Menedžerji › Upravno-administrativni in poslovni menedžerji/menedžerke › Menedžerji/menedžerke upravno-administrativnih in poslovnih enot družbe › Kadrovski menedžerji/kadrovske menedžerke.

Descripción de la oferta de trabajo:

VODJA SPLOŠNIH SLUŽB, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - SAM.

OPRAVLJ.

STROK.

NALOG NA DEL.

PODROČJU: PRIPRAVA DOKUMENTOV ZA PRIJAVE NA JAVNE RAZPISE ZA SOFIN.

JAVNIH AV DEL, PRIPRAVA RAZREZOV FIN.

SRED., DOLOČ.

VIROV FINANC., VODENJE PORABE ZA POSAM.

JAVNA AV DELA, IZRAČUN IN NAJAVA PRODUKC.

POTREB ZA PRIPRAVO FIN.

NAČRTA,- ZA VSAKO JAVNO AV DELO: SPREMLJANJE PRODUKC.

ZAHT.

OD SINOPSISA DALJE, PRIPRAVA PREDRAČUNA IN ČASOVNIC VSEH FAZ PRODUKCIJE, PLAN SNEMANJA IN DISPOZICIJ, SESTAVA IN ANGAŽIRANJE PRODUKC.

EKIPE TER NASTOPAJOČIH IN LOKACIJ, NAČRTOV.

POPROD.

KAPACITET, KOORDIN.

AKTIV.

PRI TEHN.

POPRODUKCIJI, PRIPRAVA ZAKLJ.

OBRAČ.

DOKUM.

PO RAZPISIH, SODEL.

Z ZUN.

PARTNERJI, - IZVAJANJE OPERAT.

NALOG DEL.

PODROČJA: KOORDINACIJA IN VODENJE PROD.

EKIPE, UREJANJE DOKUM.

ZA POSAM.

NAROČILA, SODELOV.

S FRS PRI NAČRT.

PORABE, SKRB ZA PROD.

VODENJE SNEMANJA, FINAN.

NADZOR NAD PROD.

SEKTORJI, PORABO FIN.

SRED., UREJANJE AVTORSKIH IN SOROD.

PRAVIC, KOORDINIRANJE IZVAJANJA POG.

OBVEZNOSTI Z ZUN.

PARTNERJI, - KOORDINIRANJE, SPREMLJANJE IN IZVAJ.

POSTOPKOV DEL.

PODROČJA, SODEL.

V KOORDIN.

SKUPINAH (REALIZAC.

JAVNIH AV DEL),- OBLIKOV.

POROČIL, SKLEPOV IN STALIŠČ DEL.

PODROČJA, POROČILA O CELOL.

PRODUKCIJI, PRIPRAVA ANALIZ, PRIPRAVA KONČNIH OBRAČUNOV PO POSAM.

PROJEKTIH IN POROČIL O FINAN.

STANJU ODDELKA,- SODEL.

PRI PREVERJANJU IN ARHIVIRANJU IZPITNE DOKUM.

JAVNIH AV DEL,- SPREMLJANJE INFORMACIJ IN NOVOSTI NA SVOJEM DEL.

PODROČJU,- OPRAVLJ.

DRUGIH NALOG, KI VSEBINSKO SODIJO V ŠIRŠE PODROČJE DEL.

MESTA PO NALOGU NADREJENEGA., aktivno znanje dveh tujih jezikov, znanja za uporabo računalniških programov,  poznavanje predpisov področja, komunikativnost, vodstvene in organizacijske sposobnosti.

Šifra delovnega mesta: J017932 Tarifni razred: VII/2, Plačna podskupina: J1 Izhodiščni plačni razred DM: 36, Vrsta zaposlitve: polni delovni čas,  Trajanje zaposlitve: nedoločen čas s polnim delovnim časom,  predvidena zaposlitev: takoj., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1242 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Empleador: UNIVERZA V LJUBLJANI, AKADEMIJA ZA GLEDALIŠČE, RADIO, FILM IN TELEVIZIJO, Trubarjeva cesta 3 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BURMEN MILENKOVIČ LILJANA
Contact Phone: 01 251 04 12
Contact Email: ksagrft.uni-lj.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 31 de Marzo de 2024, y con identificador de la vacante:PF40829.

Ver las 24 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de recursos humanos › director de recursos humanos/directora de recursos humanos ofertadas.