Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Empleados encargados de las nóminas > Strokovni Delavec - M/ž

STROKOVNI DELAVEC - M/Ž. Eslovenia

Contrato de Empleados encargados de las nóminas en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados encargados de las nóminas.

Uradniki/uradnice za pisarniško poslovanje : Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah, skladiščih, prometu, prodaji, nabavi ipd : Uradniki/uradnice v računovodstvu, knjigovodstvu, statistiki, financah ipd : Uradniki/uradnice za plače

Descripción de la oferta de trabajo:

URADNIKI ZA PLAČE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, STROKOVNA DELA S PODROČJA OBRAČUNA PLAČ, Priprava, oddaja in vodenje evidenc ter vse potrebne dokumentacije, obračun in kontrola podatkov za plače in druge prejemke, spremljanje aktualne zakonodaje s področja obračuna plač in drugih prejemkov, skrb za pravilen in temeljito usklajen obračun plač in drugih prejemkov, priprava obračunov, vodenje ustreznih evidenc in obračuna plač, skrb za arhiv in pravilno arhiviranje dokumentacije, ostala dela in naloge po navodilih vodstva.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SINTAL IPO PODJETJE ZA ZAPOSLOVANJE IN USPOSABLJANJE INVALIDNIH OSEB D.O.O., LITOSTROJSKA CESTA 38, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . KADROVSKA SLUŽB
Contact Phone: 01 513 00 45
Contact Email: kadrovskasintal.si

Identificador de la vacante:NW82347.

Ver las 78 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Empleados contables y encargados del registro de materiales : Auxiliares contables y financieros : Empleados encargados de las nóminas ofertadas.