Oferta de Profesionales del trabajo social en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Strokovni Delavec - Koordinator - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Socialni delavci/socialne delavke, svetovalci/svetovalke.

Descripción de la oferta de trabajo:
STROKOVNJAKI ZA SOCIALNO DELO IN SVETOVANJE, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, KOORDINACIJA SOCIALNIH PROGRAMOV DRUŠTVA, DEJAVNOST V ZVEZI Z JAVNIMI RAZPISI ZA SOFINANCIRANJE PROJEKTOV/PROGRAMOV, IZDELAVA INDIVIDUALNIH NAČRTOV, VODENJE INDIVIDUALNIH MAP UPORABNIKOV, PRIPRAVA MESEČNIH EVALVACIJ, PRIDOBIVANJE NOVIH UPORABNIKOV, KOORDINACIJA, ORGANIZACIJA SOCIALNE VKLJUČENOSTI,VODENJE DELAVNIC, SKUPINSKE OBRAVNAVE, PRIPRAVA IN SODELOVANJE NA TABORIH IN DRUGIH PROSTOČASOVNIH AKTIVNOSTIH,, Pogoj: opravljen strokovni izpit po ZSV

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1038 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 15/11/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DRUŠTVO VITA ZA POMOČ PO NEZGODNI POŠKODBI GLAVE.

Dirección: Dunajska cesta 106 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: TRDAN VERONIKA

Email: predsednica.d.vitaReemplazar por una arrobagmail.com

Teléfono: 040 455 149.

Ver las 475 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Profesionales del trabajo social ofertadas.