Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Maquinistas de locomotoras > Strojvedoucí, Strojvedoucí Lokomotiv, Vlaků

STROJVEDOUCÍ, Strojvedoucí lokomotiv, vlaků. Pardubický kraj

Demanda en República Checa (Pardubický kraj) de Maquinistas de locomotoras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Maquinistas de locomotoras y afines : Maquinistas de locomotoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Strojvedoucí a pracovníci v příbuzných oborech : Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU: Semanínská č.p.

580, 560 02 Česká Třebová 2 PRACOVNÍ NÁPLŇ: - řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy) na podnikové vlečce a tratích SŽDC - posun vozů po vlečce POŽADUJEME: - středoškolské vzdělání (výuční list/maturita v oboru se strojním, elektrotechnickým, stavebním nebo dopravním zaměřením) - zdravotní způsobilost dle Vyhl.č.

101/1995 Sb. - odborná způsobilost dle Vyhl.č.

16/2012 Sb. - řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B NABÍZÍME: - vlastní školicí středisko - možnost získání průkazu k řízení drážního vozidla na vlečce - týden dovolené navíc - podnikové stravování, příspěvek na stravování - příspěvky na ŽP, PP KONTAKT: Čapková Renata, Ing.

Martin Knížek, tel.: 465 558 558, 724 033 773, 606 623 412 (8.00 - 13.30 hodin), e-mail: renata.capkovaczloko.cz, martin.knizekczloko.cz

Región: Pardubický kraj.

Ver 240 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 150 mínimo y 215 máximo (CZK por hora).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: CZ Logistics, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Renata Čapková. Tel.: +420 465 558 558,724 033 773. E-mail: renata.capkovaczloko.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 465 558 558,724 033 773
  • Correo electrónico: renata.capkovaczloko.cz

Identificador de la vacante:12569800776.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Maquinistas de locomotoras y afines : Maquinistas de locomotoras ofertadas.