Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Maquinistas de locomotoras > Strojvedoucí S Platnou Licencí, Strojvedoucí Lokomotiv, Vlaků

Ofertas de trabajo en República Checa (Ústecký kraj) de Maquinistas de locomotoras

Strojvedoucí S Platnou Licencí, Strojvedoucí Lokomotiv, Vlaků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Maquinistas de locomotoras y afines : Maquinistas de locomotoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Strojvedoucí a pracovníci v příbuzných oborech : Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Jedná se:

- řízení a obsluha hnacího vozidla (lokomotivy)

- provádění činností při vedení vlaku (vlakvedoucího)

- vedení evidence hnacího vozidla

- příprava a přebírání přistavených vozů

- tvorba příslušných dokladů (nákladní listy, vážní doklady, komerční zápisy)

- místo pracoviště - Teplice

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání s maturitou, případně výuční list ve strojírenském oboru

- platnou licenci strojvedoucího

- platný průkaz způsobilosti nebo licenci strojvedoucího

- zdravotní a psychologická způsobilost

Výhodou:

- praxi v řízení hnacích kolejových vozidel

- technické myšlení

- znalost práce na PC

Nabízíme:

- stabilní pracovní zázemí

- příjemnou pracovní atmosféru

- motivující ohodnocení v závislosti na výkonu

- stravenky v hodnotě 100,-Kč

- možnost Pracovní smlouvy, dohody, plný i částečný úvazek

Región: Ústecký kraj.

Ver 195 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 30000 mínimo y 40000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Správa Ústecké dráhy s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Mgr. Robert Krupa. Tel.: +420 608 171 171. E-mail: usteckadraha.cz" rel="nofollow">krupausteckadraha.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 608 171 171
  • Correo electrónico: krupausteckadraha.cz

Identificador de la vacante:15937940797.

Ver las 28 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Maquinistas de locomotoras y afines : Maquinistas de locomotoras ofertadas.