Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Maquinistas de locomotoras > Strojvedoucí Parních Lokomotiv, Strojvedoucí Lokomotiv, Vlaků

Contrato de Maquinistas de locomotoras en República Checa

Strojvedoucí Parních Lokomotiv, Strojvedoucí Lokomotiv, Vlaků

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Maquinistas de locomotoras y afines : Maquinistas de locomotoras.

Obsluha strojů a zařízení, montéři : Řidiči a obsluha pojízdných zařízení : Strojvedoucí a pracovníci v příbuzných oborech : Strojvedoucí a řidiči kolejových motorových vozíků

Descripción de la oferta de trabajo:

Na letní sezónu 2021 sháníme pro zajištění obsluhy parních lokomotiv pracovníka na pozici strojvedoucího.

Požadujeme:

- Licence strojvedoucího

- Platné doplňkové osvědčení M, P

- Ochota pracovat o víkendech a svátcích

- Minimální věk 21 let

- Zdravotní způsobilost a fyzická zdatnost

- Trestní bezúhonnost - výpis z RT

Práce na dohodu o provedení práce.

Mzda až 3000 Kč/den.

Número de puestos: 2.

Empleador: Jindřichohradecké místní dráhy, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Libor Boček. Tel.: +420 739 323 348. E-mail: uzkokolejky.cz" rel="nofollow">lbocekuzkokolejky.cz; jhmd.cz" rel="nofollow">karierajhmd.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 739 323 348
  • Correo electrónico: lbocekuzkokolejky.cz; karierajhmd.cz

Identificador de la vacante:20182640718.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Maquinistas de locomotoras y afines : Maquinistas de locomotoras ofertadas.