Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > operador de excavadora/operadora de excavadora > Strojnik-voznik - M/ž

en Español in English auf Deutsch en Français ...

STROJNIK-VOZNIK - M/Ž. Obalno-kraška. Eslovenia

Oferta de trabajo en Eslovenia (Obalno-kraška) de operador de excavadora/operadora de excavadora

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora.

Traducción de la profesión: Upravljavci/upravljavke strojev in naprav, industrijski izdelovalci/industrijske izdelovalke in sestavljavci/sestavljavke › Vozniki/voznice, upravljavci/upravljavke transportnih naprav in premičnih strojev › Upravljavci/upravljavke premičnih naprav › Upravljavci/upravljavke strojev za zemeljska dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

UPRAVLJAVEC STROJEV GRADBENE MEHANIZACIJE, poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, UPRAVLJANJE STROJA TGM IN UPOŠTEVANJE PREDPISOV, IZVAJANJE DEL Z ROČNIMI STROJI, NAPRAVAMI IN LAHKO GRADBENO MEHANIZACIJO, PREGLED STROJA TGM IN KONTROLA TEKOČIN, OLJ IN MAZIV, ZAGOTOVITEV USTREZNIH DOKUMENTOV VEZANIH NA STROJ IN DELO, SKRB ZA PRAVOČASNO SERVISIRANJE IN TEHNIČNI PREGLED STROJA, IZVAJANJE MANJŠIH POPRAVIL TER SODELOVANJE PRI POPRAVILIH STROJA, SKRB ZA VARNO DELO IN UPOŠTEVANJE PREDPISOV O VARSTVU PRI DELU, UPRAVLJANJE AVTODVIGALA, IZPOLNJEVANJE DOKUMENTACIJE S PODROČJA DELA (DELOVNI NALOGI, PREVOZNICE, TAHOGRAFI, PREVOŽENI KILOMETRI, TOVOR, IPD.), IZVAJANJE PREVOZOV Z USTREZNIMI TOVORNIMI VOZILI V SKLADU Z VELJAVNIMI PREDPISI, SKRB ZA TOVOR IN VAREN PREVOZ TOVORA, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU ZMOŽNOSTI IN USPOSOBLJENOSTI DELAVCA, PO DOLOČBAH SPLOŠNIH AKTOV DRUŽBE IN PO ZADOLŽITVAH NADREJENEGA DELAVCA.

, OBVEZNA ZNANJA: IZPIT ZA STROJNIKA TGM. ZAŽELENA ZNANJA: VOZNIŠKI IZPIT KATEGORIJE: B, C IN E, IZPIT ZA AVTO DVIGALO, UPRAVLJANJE S POSIPALCI IN PLUGI. ODGOVORNOST ZA PRAVILNOST OPRAVLJENEGA DELA, POZNAVANJE PREDPISOV S PODROČJA DELA TER VARNOSTI IN ZDRAVJA PRI DELU. ZDRAVSTVENA SPOSOBNOST ZA VOZNIKA VOZIL NAVEDENIH KATEGORIJ IN  SPOSOBNOST DELA NA VIŠINI. OSEBNOSTNE LASTNOSTI: SAMOINICIATIVNOST, ORGANIZIRANOST, ZANESLJIVOST, NATANČNOST, FLEKSIBILNOST, SAMOSTOJNOST IN POŠTENOST, POZITIVEN ODNOS DO SPREMEMB IN SPOSOBNOST DELOVANJA V TIMU.VSI ZAINTERESIRANI KANDIDATI NAJ PRIJAVO NA PROSTO DELOVNO MESTO, OBVEZNO SKUPAJ S PRILOŽENIMI DOKAZILI O IZPOLNJEVANJU POGOJEV (FOTOKOPIJA SPRIČEVALA O KONČANEM ŠOLANJU IN PRIDOBLJENEM NAZIVU, DRUGA DOKAZILA O PRIDOBLJENEM ZANJU), ODDAJO OSEBNO V TAJNIŠTVU DRUŽBE ALI POŠLJEJO PO POŠTI NA NASLOV KOMUNALA SEŽANA D. D., SPLOŠNA-KADROVSKA SLUŽBA, PARTIZANSKA CESTA 2, 6210 SEŽANA, DO VKLJUČNO 16.05.2024., dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Obalno-kraška.

Ver 189 ofertas de trabajo en "Obalno-kraška" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b, c, ce.

Empleador: KOMUNALA SEŽANA d.d., Partizanska cesta 2 , 6210 SEŽANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: BOLE BERNARDA
Contact Phone: 05/73-11-220
Contact Email: infokomunala-sezana.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PE36590.

Ver las 95 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Operadores de equipos pesados móviles › Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines › operador de excavadora/operadora de excavadora ofertadas.