Europeos.es : Inicio > Trabajo en República Checa > Herramentistas > Strojní Zámečník, Zámečníci Strojů

Strojní zámečník, Zámečníci strojů. Olomoucký kraj

Empleos de Herramentistas en República Checa (Olomoucký kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Pracoviště: Toveřská č.p. 352/65, Samotišky.

První kontakt POUZE telefonicky nebo mailem.

Požadujeme:

- vzdělání SOU nebo SŠ technického zaměření výhodou, ideálně vyučen v oboru Strojírenská výroba, Zámečník apod.,

- minimálně základní svářečský kurz, znalost TIG/MIG výhodou,

- orientace ve výkresech/technické dokumentaci,

- pečlivost a spolehlivost,

- manuální zručnost,

- řidičský průkaz B,

- ochotu pracovat v kolektivu,

- schopnost učit se novým věcem,

- fyzickou zdatnost.

Náplň práce:

- výroba dílů dle výkresové dokumentace,

- kompletace zařízení dle výkresové dokumentace,

- strojní a ruční dělení materiálu,

- vrtání, řezání závitů,

- tvarování, formování dílů, vystřihování, vyřezávání,

- sestavování podskupin dle výrobní dokumentace,

- sestavování strojů a zařízení dle technické dokumentace, provádění dílčích zkoušek,

- podílení se na provádění funkčních zkoušek vyrobených strojů a zařízení,

- svařování v rozsahu platného svářecího osvědčení, ošetření svárů,

- účast na zkušebním provozu vyrobených strojů a zařízení, servisní práce.

Nabízíme:

- zajímavou, samostatnou, tvořivou, smysluplnou a odpovědnou práci,

- práce na HPP,

- dobré finanční ohodnocení odvíjející se i od pracovních výsledků,

- motivující systém odměňování,

- příjemné pracovní prostředí a kolektiv,

- zaučení v rám

Región: Olomoucký kraj.

Ver 137 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 20000 (CZK mensual).

Empleador: TEVCO, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ing. Karel Outlý, jednatel. Tel.: +420 606 730 064. E-mail: tevco.cz" rel="nofollow">outlytevco.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 606 730 064
  • Correo electrónico: outlytevco.cz

Identificador de la vacante:16447370732.

Ver las 456 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.