Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Herramentistas > Strojní Zámečník, Zámečníci Strojů

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, Zámečníci strojů. Pardubický kraj

Contrato de Herramentistas en Pardubický kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: Iveco Czech Republic, a. s., Dobrovského č.p. 74, Pražské Předměstí, 566 01  Vysoké Mýto

NÁPLŇ PRÁCE:

- montáž mechanických, hydraulických a elektrických hlavních skupin a podskupin autobusů pro silniční dopravu

- sestavování podskupin a jejich části zajištění šrouby a matice

- ruční řezání závitů, vrtání, nýtování a vystružování

PRACOVNÍ DOBA: 1 směna/3 směny/nepřetržitý provoz

POŽADAVKY: manuální zručnost

NABÍZÍME:

- dovolená 25 dní

- motivační odměna 1750Kč

- odpolední příplatek 12 Kč/hod, noční příplatek 14% z hodinové mzdy, víkendový příplatek 15%, příplatek za práci ve svátek 100%, příplatek za práci přesčas 30%

- příspěvek na závodní stravování (55% z ceny hlavního jídla, max. částka 17,50 Kč)

Pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení

KONTAKT: telefonicky (Po - Pá, 8.00 - 17.00), e-mail nebo osobně: pracoviště agentury v Hradci Králové - Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové (Po - Pá, 8.00 - 17.00)

Región: Pardubický kraj.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Pardubický kraj" (República Checa).

Número de puestos: 30.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 18800 mínimo y 24900 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: ADECCO spol.s r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Zdeněk Jánský. Tel.: +420 727 859 049. E-mail: adecco.com" rel="nofollow">zdenek.janskyadecco.com. Adresa: Šimkova 1224/2b, 500 03  Hradec Králové 3.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Hradec Králové; Código postal: 500 03; Dirección: Šimkova 1224/2b, 500 03 Hradec Králové 3
  • Teléfono: +420 +420 727 859 049
  • Correo electrónico: zdenek.janskyadecco.com

Identificador de la vacante:16232440751.

Ver las 456 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.