Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Operarios del tratamiento de la madera > Strojní Zámečník, řidič Volvo - Provoz Na Výrobu Palet A Dřevěných Ohrádek, Obsluha Pil A Jiných Zařízení Na Prvotní Zpracování Dřeva

STROJNÍ ZÁMEČNÍK, ŘIDIČ VOLVO - PROVOZ NA VÝROBU PALET A DŘEVĚNÝCH OHRÁDEK, Obsluha pil a jiných zařízení na prvotní zpracování dřeva

Vacantes de Operarios del tratamiento de la madera en República Checa (Jihočeský kraj)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Operarios del tratamiento de la madera.

Řemeslníci a opraváři : Zpracovatelé potravin, dřeva, textilu a pracovníci v příbuzných oborech : Zpracovatelé dřeva, truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech : Zpracovatelé dřeva

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- práce v manupulaci kulatiny

- provoz pily i výroba palet a dřevených ohrádek

Vhodné i pro absolventy.

Požadujeme: předchozí praxe v strojní údržbě nutná, SŠ technického směru

Výhodou: zkušenost s řízením čelních nakladačů

Pracovní doba: 2 směny 6:00 - 14:00 a 14:00 - 22:00 hod.

Nabízíme: 5 týdnů dovolené, stravenky, penzijní připojištění, náborový příspěvek, další slevové programy pro zaměstnance.

První kontakt: p. Marek Brandejs: email: karierawotan.cz PŘED OSOBNÍ NÁVŠTĚVOU DOMLUVIT SCHŮZKU.

Región: Jihočeský kraj.

Ver 234 ofertas de trabajo en "Jihočeský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19000 mínimo y 25000 máximo (CZK mensual).

Empleador: Wotan Forest, a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Marek Brandejs. Tel.: +420 720 984 324.. E-mail: wotan.cz" rel="nofollow">karierawotan.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 720 984 324.
  • Correo electrónico: karierawotan.cz

Identificador de la vacante:16514450791.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Operarios y oficiales de procesamiento de alimentos, de la confección, ebanistas, otros artesanos y afines : Oficiales y operarios del tratamiento de la madera, ebanistas y afines : Operarios del tratamiento de la madera ofertadas.