Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Herramentistas > Strojní údržba, Zámečníci Strojů

Strojní údržba, Zámečníci strojů. República Checa

Búsqueda en República Checa de Herramentistas

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

STROJNÍ ÚDRŽBA

Náplň práce:

- kontrola, údržba a opravy strojů a zařízení

Požadujeme:

- vyučení v technickém oboru (strojní zámečník, mechanik...)

- základní znalost práce na soustruhu, frézce, svařování

- zkušenosti v oboru instalatérství (voda, topení, plyn) vítány

- technické myšlení, zručnost, orientaci ve výkresové dokumentaci

- aktivní přístup k práci

- samostatnost a flexibilitu

- praxe minimálně 2 roky

Nabízíme:

- práci ve stabilní společnosti

- dlouhodobou perspektivu uplatnění

- sociální výhody (penzijní připojištění, závodní stravování, masáže)

- mzdové ohodnocení 22 000–23 000 Kč

NÁSTUP MOŽNÝ IHNED NEBO PO DOHODĚ

V případě Vašeho zájmu zašlete strukturovaný životopis na personální oddělení na

adresu: KERAMTECH s. r. o., Horská 139, 542 01 Žacléř - CZ, tel.: 499 739 713,

mobil: 736 751 809, e-mail: buresovakeramtech.cz

Número de puestos: 1.

Empleador: KERAMTECH s. r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Ludmila Burešová. Tel.: +420 736 751 809,499 739 713. E-mail: keramtech.cz" rel="nofollow">buresovakeramtech.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 736 751 809,499 739 713
  • Correo electrónico: buresovakeramtech.cz

Identificador de la vacante:19193860742.

Ver las 226 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.