Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Operadores de máquinas de movimiento de tierras > Strojar/strojarka Gređevinskog Stroja

STROJAR/STROJARKA GREĐEVINSKOG STROJA. Croacia

Demanda en Croacia de Operadores de máquinas de movimiento de tierras

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines.

Plant and machine operators and assemblers : Drivers and mobile plant operators : Mobile plant operators : Earthmoving and related plant operators

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova:

  1. rukovanje i upravljanje srednje građevinskim strojevima kao: dozeri (hidraulički), elektroagregati, utovarivači od 1000-1600 litara zapremnine koša, valjci do 10 tona (statički, vibracioni, gumeni i slično, drugi lakši građevinski strojevi-grediri)
  2. prije početka rada pregled i priprema stroja (kontrola vode, goriva i maziva, mehanizam za rukovanje i upravljanje, elektrouređaja, ispravnost sigurnosnih uređaja i slično)
  3. upravljanje strojem na najpogodniji i najracionalniji način radi postizanja što boljeg efektivnog učinka,
  4. vođenje brige o ispravnosti i održavanju stroja, redovita zamjena ulja, podmazivanje i čišćenje stroja,
  5. otklanjanje sitnih kvarova na licu mjesta,
  6. prijava svakog kvara ili nedostatka na stroju poslovođi održavanja
  7. po obavljenom poslu uredno i propisno parkiranje stroja,
  8. vođenje računa o neovlaštenom otuđenju stroja i opreme,
  9. vođenje evidencije o radu putem dnevnika rada i radnog naloga (vrsta poslova, gdje je obavljen, broj izvršenih sati rada i zastoja, količina obavljenog posla, utrošak goriva i maziva i drugo)
  10. vođenje brige o trajanju vlastitog liječničkog uvjerenja i uvjerenja stroja za rad na siguran način te pravodobno obnavljanje,
  11. pravodobno predavati radne naloge za obračun u upravu Sektora ( dnevno ili tjedno uz odobrenje rukovoditelja ),
  12. vođenje evidencije o karakteristikama stroja, zamjena ulja, sklopova i većih popravaka, drugi poslovi po nalogu pretpostavljenog rukovoditelja (poslovi kod montaže i demontaže stroja, kod transporta i slično, rad u radioni)

Potrebno je da kandidat/kinja ima položenu osposobljenost za rukovanje građevinskim strojevima.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: RADNIK d.d..

Zamolba: Kralja Tomislava 45, 48260 Križevci   Email: radnik.hr" rel="nofollow">kadrovskaradnik.hr

Ver las 221 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles : Operadores de equipos pesados móviles : Operadores de máquinas de movimiento de tierras y afines ofertadas.