Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Técnicos en ingeniería mecánica > Strojař/ka - Přípravář/ka Výroby, Rozpočtář/ka , Strojírenští Technici

Strojař/ka - přípravář/ka výroby, rozpočtář/ka , Strojírenští technici

Demanda de Técnicos en ingeniería mecánica en República Checa

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica.

Techničtí a odborní pracovníci : Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky : Technici ve fyzikálních a příbuzných oborech : Strojírenští technici

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme:

o    min SŠ strojírenské vzdělání

o    zkušenost na obdobné pozici

o    znalost výrobního procesu ve strojírenské výrobě (svařování, lakování)

o    čtení výkresové dokumentace

o    znalost programu CAD

o    znalost programu TruTops - výhodou

o    znalost práce na PC (MS Office)

Náplň práce:

o    odpovědnost za stanovení technologie výroby, tvorbu pracovních plánů a výpočet výrobních časů

o    příprava výrobní dokumentace pro realizaci výroby a příprava výrobních podkladů pro CNC stroje v programu Trutops

o    spolupráce s obsluhou CNC strojů

o    odpovědnost za kontrolu výkresové dokumentace z hlediska správnosti a kompletnosti

o    cenové nabídky, kalkulace - komunikace se zákazníky

o    řešení výrobních problémů včetně opatření

Nabízíme:

- Zázemí stabilní, prosperující a expandující české firmy

- Moderní pracovní prostředí

- Motivující finanční ohodnocení

- Stravenky

- Prémie

V případě zájmu o tuto pozici, uveďte prosím termín možného nástupu a očekávané mzdy.

První kontakt: emailem.

ov.22.11.20

Número de puestos: 1.

Empleador: Josef Matušík.

Obraťte se na kontaktní osobu. Monika Jurajdová. E-mail: josef-matusik.cz" target="_blank" rel="nofollow">zivotopisyjosef-matusik.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: zivotopisyjosef-matusik.cz

Identificador de la vacante:19831120769.

Ver las 429 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio : Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería : Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.