Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Herramentistas > Strojírenský Dělník - Omílání A Příprava Materiálu Na Pile, Strojírenští Kovodělníci

Ofertas de empleo en República Checa (Plzeňský kraj) de Herramentistas

Strojírenský Dělník - Omílání A Příprava Materiálu Na Pile, Strojírenští Kovodělníci

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

Náplň práce:

- příprava materiálu k výrobě brýlových obrub

- práce na pile

- důležitá ruční práce s nárokem na přesnost

- práce s využitím jednoúčelových strojů a přípravků

- průběžná kontrola kvality

Požadavky na pracovníka:

- pečlivost, schopnost logického myšlení

- pozitivní vztah ke strojům a zařízení

- spolehlivost, zodpovědnost a schopnost práce v týmu

- práce ve směnném provozu

- vyučen/a

Nabízíme:

- práce v přátelském kolektivu

- osobní hodnocení zaměstnance

- měsíční výkonnostní prémie

- přítomnostní prémie

- firma zajišťuje občerstvení na pracovišti

- nabízíme závodní stravování nebo stravenky

- 4 týdny dovolené + 2dny Sick day

- firemní akce

- nákup brýlí za zaměstnaneckou slevu

Nutný e-mailový nebo telefonický kontakt.

Región: Plzeňský kraj.

Ver 108 ofertas de trabajo en "Plzeňský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 19490 mínimo y 24390 máximo (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: Elliot Paul s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Klára Johánková. Tel.: +420 379 300 181. E-mail: elliotpaul.cz" rel="nofollow">k.johankovaelliotpaul.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 379 300 181
  • Correo electrónico: k.johankovaelliotpaul.cz

Identificador de la vacante:18498680754.

Ver las 368 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.