Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Herramentistas > Strojírenští Kovodělníci, Strojírenští Kovodělníci

Trabajo en República Checa (Ústecký kraj) de Herramentistas

Strojírenští Kovodělníci, Strojírenští Kovodělníci

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines.

Řemeslníci a opraváři : Kovodělníci, strojírenští dělníci a pracovníci v příbuzných oborech : Kováři, nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech : Nástrojáři a pracovníci v příbuzných oborech

Descripción de la oferta de trabajo:

V případě zájmu zaslat strukturovaný životopis na email: petr.janiceksolidway.cz

Místo výkonu práce - Chomutov

Agenturní zaměstnávání - zaměstnanec může být po skončení prvního přidělení v Chomutově přidělen k jinému uživateli do jiného místa výkonu práce.

Předchozí zkušenosti z kovovýroby (např, práce s bruskou, pilkou atd.) jsou nezbytné v délce min. 1 roku, zcela nezbytný je velmi dobrý zdravotní stav, práce v nepřetržitém provozu (možný výkon práce i v noci, o víkendech, ve svátcích a přesčas), práce na plný úvazek. Možnost kombinace úkolové a časové mzdy.

Pro výběrové řízení bude SOLIDWAY, s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679. Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení. Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Zaměstnanecké výhody - zajištěno stravování ve výrobním areálu včetně příspěvku zaměstnavatele, možnost blízkého ubytování s příspěvkem zaměstnavatele, prémie k základní mzdě až 40% dle odvedené práce

Región: Ústecký kraj.

Ver 185 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 17800 (CZK mensual).

Empleador: SOLIDWAY, s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. PhDr. Mgr. Petr Janíček, PhD., MBA. E-mail: solidway.cz" rel="nofollow">petr.janiceksolidway.cz.

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: petr.janiceksolidway.cz

Identificador de la vacante:19100740742.

Ver las 230 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la metalurgia, la construcción mecánica y afines : Herreros, herramentistas y afines : Herramentistas y afines ofertadas.