Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Strežnica Ii (ii) (j032024) Za Potrebe Oskrbovalnih Služb, Službe Za Higieno Prostorov In Opreme - M/ž

STREŽNICA II (II) (J032024) ZA POTREBE OSKRBOVALNIH SLUŽB, SLUŽBE ZA HIGIENO PROSTOROV IN OPREME - M/Ž

Empleo de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Poklici za preprosta dela : Čistilci/čistilke in pomočniki/pomočnice ipd : Gospodinjski pomočniki/gospodinjske pomočnice na domu, drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd : Drugi čistilci/druge čistilke, strežniki/strežnice ipd

Descripción de la oferta de trabajo:

STREŽNIK V ZDRAVSTVENEM ZAVODU, poskusno delo 1 mesec, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ČIŠČENJE PROSTOROV, OPREME IN DELOVNIH SREDSTEV NA BOLNIŠKIH ODDELKIH, FUNKCIONALNIH ENOTAH IN AMBULANTAH

ČIŠČENJE IN UREJANJE OKOLICE, GENERALNA ČIŠČENJA IN RAZKUŽEVANJA PROSTOROV IN OPREME, VZDRŽEVANJA TALNIH

POVRŠIN,

- OPRAVLJANJE DELA S STROJI (ČISTILNI STROJI, POMIVALNI STROJI, PRALNI, TERMODEZINFEKTORJI,…),

NAMEŠČANJE TOALETNIH PRIPOMOČKOV (MILA, BRISAČKE, WC PAPIR...) V TOALETNIH PROSTORIH TER ODSTRANJEVANJE IN

NADOMEŠČANJE VREČ ZA ODPADKE

- IZVAJANJE DEL IN NALOG IZ OPISA DEL IN NALOG ZA POSAMEZNO DELOVIŠČE, ,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación primaria.

Experiencia: 2 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: UNIVERZITETNI KLINIČNI CENTER LJUBLJANA, Zaloška cesta 2 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: UJČIČ TJAŠA
Contact Phone: 01 522 13 96
Contact Email: tjasa.ujcickclj.si

Identificador de la vacante:NN86252.

Ver las 1,850 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.