Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Guardias de protección > Strážný/strážná Justiční Stráže Při Okresním Soudu Louny, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Oferta de empleo en República Checa (Ústecký kraj) de Guardias de protección

Strážný/strážná Justiční Stráže Při Okresním Soudu Louny, Pracovníci Ostrahy, Strážní

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.

Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce: Okresní soud Louny

Požadavky na uchazeče: předpoklady k přijetí uvedené v § 13 zákona č. 361/2003 Sb., o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů: bezúhonnost, občan ČR starší 18-ti let, zdravotní, osobnostní a fyzická způsobilost, způsobilý k právním úkonům. Nástup možný ihned po ukončení přijímacího řízení. Po úspěšném absolvování služební zkoušky zařazení do služebního poměru na dobu neurčitou.

Požadujeme: uživatelskou znalost PC (MS WORD, EXCEL).

maturata podmínkou

Nabízíme: platové ohodnocení dle přílohy č. 1 k nařízení vlády č. 304/2018 Sb., 30 dní dovolené, možnost rekreace ve vlastních rekreačních zařízeních, příspěvek na rekreaci, stravování formou stravenek a důchodového připojištění.

Zájemci se mohou hlásit telefonicky na tel: 416720179 či emailem: kkalivodovavez.ltm.justice.cz.

Región: Ústecký kraj.

Ver 157 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 24220 mínimo y 33820 máximo (CZK mensual).

Empleador: Vězeňská služba České republiky.

Obraťte se na kontaktní osobu. Kristýna Kalivodová, personalista. Tel.: +420 416 720 179. E-mail: vez.ltm.justice.cz" rel="nofollow">kkalivodovavez.ltm.justice.cz. Adresa: Veitova 1/1, Předměstí, 412 01  Litoměřice 1.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Litoměřice; Código postal: 412 01; Dirección: Veitova 1/1, Předměstí, 412 01 Litoměřice 1
  • Teléfono: +420 +420 416 720 179
  • Correo electrónico: kkalivodovavez.ltm.justice.cz

Identificador de la vacante:17075360760.

Ver las 601 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.