strážný (OZP), Pracovníci ostrahy, strážní. Hlavní město Praha

Trabajo de Guardias de protección en República Checa (Hlavní město Praha)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci ostrahy a bezpečnostních agentur.

Descripción de la oferta de trabajo:
místo výkonu práce: V kapslovně 2767/2, Praha 3 kontakt: Michal Patera, tel.: 723 682 675 od 8-12 hod, e-mail: michal.pateraReemplazar por una arrobavigmajordomus.cz Náplň práce: -zajišťování chodu recepce budovy v pracovních dnech 20:00-8:00 hod. (12 hod. noc), víkendy a svátky 24 hod. (12 hod. den/noc), -kontrola budovy a uzavření oken, nastavení teploty klimatizace, stav aquamatů,a kuchyněk, kontrola CCTV, -příjem, evidence a výdej pošty, příprava kontejnerů s odpadem k odvozu, -zajišťování neodkladných požadavků na kanc. práce (tisk, kopírování, skartace), -práce na PC v syst. UU (provádí se zácvik) Požadavky: - výpis z RT, - spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, Osvědčení k práci v bezpečnostní oblasti - výhodou, - základní práce na PC - podmínkou (znalost textového a tab. procesoru, práce s internetem), - základní znalost AJ - podmínkou -OZP se schopností docházení do práce a vykonávání pochůzek v objektu Finanční ohodnocení: - smluvní vztah: plný nebo zkrácený úvazek na dobu neurčitou, 120 Kč/hod. + příplatky dle platného zákona zaměstnanecké výhody: po úspěšném ukončení zk. doby navýšení o 15 Kč (osobní ohodnocení), stravenky od 1.1.2018, až 50 % příplatek na zimní nebo letní rodinnou rekreaci

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Hlavní město Praha.

Ver 400 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 3.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Formación profesional / aprendizajes.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 37.5.

Salario: 20500.0 CZK mínimo y 25000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Patera Michal

Empresa: VIG Majordomus s.r.o..

Contacto: Patera Michal

Email: michal.pateraReemplazar por una arrobavigmajordomus.cz

Teléfono: +420 723 682 675.

Ver las 537 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Guardias de protección ofertadas.