strážník MP, Strážníci. Liberecký kraj. República Checa

Oferta de Policías en Liberecký kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Policías.
Pracovníci ve službách a prodeji : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Pracovníci v oblasti ochrany a ostrahy : Policisté.

Descripción de la oferta de trabajo:
Ředitel Městské policie Jablonec nad Nisou vyhlašuje výběrové řízení na pozici STRÁŽNÍK 5.-7. platová třída (rozpětí 13 400 - 20.150 Kč po získání osvědčení strážníka zvláštní příplatek ve výši 3.500 Kč, příplatek za směnnost 500 Kč, příplatek za práci v noci, za svátek, za sobotu a neděli a osobní hodnocení). Obecné a další předpoklady: státní občanství ČR, věk nad 21 let, způsobilost k právním úkonům, bezúhonnost, spolehlivost a zdravotní způsobilost, fyzické předpoklady, střední vzdělání s maturitou. Osobnostní předpoklady, slušné vystupování, velmi dobré komunikační schopnosti, pečlivost, důslednost a psychický odolnost, perfektní ovládání jednacího jazyka, základní uživatelská znalost práce s PS (MS Office, IE), řidičský průkaz skupiny B. Zaměstnanecké benefity: při uzavření pracovní smlouvy na dobu neurčitou možnost získání obecního bytu, stravenky v hodnotě 80 Kč, 2 dny pracovního volna s náhradou mzdy, příspěvek na penzijní připojištění ve výši 300 Kč měsíčně. Pracovní poměr: na dobu určitou (zatím na 1 rok). Popis vykonávané práce: zajišťování místních záležitostí veřejného pořádku v obci, ochrana bezpečnosti osob a majetku. Přihlášky do 1. září 2017 Úplné znění inzerátu vč. dalších pokynů najdete na www.mestojablonec.cz, Magistrát, Volná místa.

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Liberecký kraj.

Ver 165 ofertas de trabajo en "Liberecký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Salario: mínimo 13400.0 CZK (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Pavla Knížková

Empresa: Statutární město Jablonec nad Nisou.

Contacto: Pavla Knížková

Email: knizkovaReemplazar por una arrobamestojablonec.cz

Teléfono: +420 725 123 133.

Ver las 13 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Personal de los servicios de protección : Personal de los servicios de protección : Policías ofertadas.