Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Pintores y empapeladores > Stavební Lakýrníci - Natěrači (zamk, Progr Kz), Stavební Lakýrníci A Natěrači

STAVEBNÍ LAKÝRNÍCI - NATĚRAČI (ZamK, progr KZ), Stavební lakýrníci a natěrači

Demanda en Moravskoslezský kraj (República Checa) de Pintores y empapeladores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores.

Traducción de la profesión: Řemeslníci a opraváři › Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) › Malíři a pracovníci v příbuzných oborech, pracovníci povrchového čištění budov › Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři.

Descripción de la oferta de trabajo:

B15  z:15/9/2021 (ZamK, progr KZ)

Náplň práce:

- čištění a nátěr ocelových konstrukcí

- sanace a provádění prací ve výškách.

Požadujeme:

- zdravotní předpoklady pro výkon dané činnosti (práce ve výškách)

- chuť pracovat, kreativní přístup k práci, časovou flexibilitu, ochotu cestovat (pracovní cesty po ČR)

Výhodou:

- ŘP sk. B.

Nabízíme:

- osobní ohodnocení, odměny za zvláštní výkony, stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění.

- místo pravidelného pracoviště je Třinec a dle zakázek celá ČR.

Kontakt telefonicky, osobně.

Región: Moravskoslezský kraj.

Ver 94 ofertas de trabajo en "Moravskoslezský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 4.

Empleador: HUČÍK - průmyslové nátěry s. r. o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Urszula Hučíková. Tel.: +420 558 325 940(6:00-15:00hod.). E-mail: infohucik.eu .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 558 325 940(6:00-15:00hod.)
  • Correo electrónico: infohucik.eu

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 13 de Octubre de 2021, y con identificador de la vacante:23040240736.

Ver las 129 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas › Pintores, limpiadores de fachadas y afines › Pintores y empapeladores ofertadas.