Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Pintores y empapeladores > * Stavební Lakýrníci A Natěrači, Stavební Lakýrníci A Natěrači

* Stavební lakýrníci a natěrači, Stavební lakýrníci a natěrači

Oferta en Ústecký kraj (República Checa) de Pintores y empapeladores

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Malíři a pracovníci v příbuzných oborech, pracovníci povrchového čištění budov : Malíři (vč. stavebních lakýrníků a natěračů), tapetáři

Descripción de la oferta de trabajo:

Místo výkonu práce:

Vítězství č.p. 56, Děčín XXXI-Křešice, 405 02  Děčín 2

Požadavky:

Vyučení v oboru malíř, natěrač výhodou, důležitá pečlivost, zručnost a šikovnost, samostatnost a čtení výkresové dokumentace, výborná fyzická zdatnost - práce ve výškách a na lešení, perfektní zdravotní stav.

Požadujeme maximální pracovní nasazení, znalost ukrajinského jazyka výhodou.

Lakýrník a natěrač provádí lakýrnické a natěračské práce různými druhy nátěrových hmot v interiérech a exteriérech budov, výrobních halách na strojírenských, ocelových konstrukcích

Kontaktní osoba:

Lenka Nácarová, tel. 412 519 225, e-mail: nacarovaceskelodenice.cz

Región: Ústecký kraj.

Ver 172 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 25200 (CZK mensual).

Empleador: České loděnice a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lenka Nácarová. Tel.: +420 412 519 225. E-mail: ceskelodenice.cz" rel="nofollow">nacarovaceskelodenice.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 412 519 225
  • Correo electrónico: nacarovaceskelodenice.cz

Identificador de la vacante:18882400726.

Ver las 500 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Pintores, limpiadores de fachadas y afines : Pintores y empapeladores ofertadas.