Stavební inženýr (pozemní stavby), Stavební inženýři výstavby budov

Trabajo en República Checa (Olomoucký kraj) de Ingenieros civiles

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.
Specialisté : Specialisté v oblasti vědy a techniky : Specialisté ve výrobě, stavebnictví a příbuzných oborech (kromě elektrotechniky) : Stavební inženýři.

Descripción de la oferta de trabajo:
Vaše úkoly: Řízení nebo spolupráce na projektech v oblasti pozemního stavitelství od plánovaní po realizaci Váš profil: SŠ/VŠ vzdělání (stavitelství) + praxe v oboru pozemního stavitelství, zejména stavby průmyslových objektů Legislativní povědomí týkající se oboru stavitelství, dobré numerické schopnosti Znalost práce na PC (MS Office, AutoCad, SAP atd.), ŘP B Angličtina na dobré úrovni Týmový duch, strukturovanost, odolnost vůči stresu, časová flexibilita a ochota příležitostně cestovat Znalost projektového managementu v oblasti stavebnictví Kontakt: OP papírna, s.r.o. Olšany u Šumperka, Olšany 18, 789 62 Mgr. et Mgr. Simona Bojková, personální oddělení V případě zájmu o tuto pozici pošlete svůj životopis na: myjob.oppReemplazar por una arrobadelfortgroup.com Jako předmět e-mailu uveďte název pozice: stavební inženýr , Dovolená navíc - 5 týdnů dovolené, Jiné výhody - Příspěvek na volnočasové aktivity, jazykové kurzy, Zvláštní prémie - Měsíční efektivita, roční bonusy

Servicio de empleo de origen: MPSV, Servicios Públicos de Empleo, República Checa.

Región: Olomoucký kraj.

Ver 278 ofertas de trabajo en "Olomoucký kraj" (República Checa).

Fecha de inicio: 31/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Véase la descripción.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Sí.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Salario: 40000.0 CZK mínimo y 55000.0 CZK máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar el puesto:
Mgr. et Mgr. Simona Bojková, HR specialista (nábor & rozvoj)

Empresa: OP papírna, s.r.o..

Contacto: Mgr. et Mgr. Simona Bojková, HR specialista (nábor & rozvoj)

Email: myjob.oppReemplazar por una arrobadelfortgroup.com

Teléfono: +420 583 384 571.

Ver las 312 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.