Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) > Stavební Dělníci V Oboru Pokládky Vodovodu A Kanalizací, Vodohospodářské Stavby, Montáž Venkovního Potrubí, Ostatní řemeslníci A Kvalifikovaní Pracovníci Hlavní Stavební Výroby Jinde Neuvedení

stavební dělníci v oboru pokládky vodovodu a kanalizací, vodohospodářské stavby, montáž venkovního potrubí, Ostatní řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby jinde neuvedení

Oferta de empleo en República Checa de Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

Požadujeme: Řidičský průkaz skupiny B

Náplň práce: stavební a výkopové práce, montáž venkovního potrubí.

Nabízíme: prémie dle dokončení staveb

Kontakt: p.Průchová Lucie,  Částkova 1977/73, Plzeň;  telefonicky každý pracovní den od 9:00, , tel.: 732 861 337, e-mail: pruchova.lucieemail.cz .

Número de puestos: 2.

Empleador: Žežulka stavební s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Lucie Průchová. Tel.: +420 732 861 337. E-mail: email.cz" rel="nofollow">pruchova.lucieemail.cz. Adresa: Částkova 1977/73, Východní Předměstí, 326 00  Plzeň 26.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Plzeň; Código postal: 326 00; Dirección: Částkova 1977/73, Východní Předměstí, 326 00 Plzeň 26
  • Teléfono: +420 +420 732 861 337
  • Correo electrónico: pruchova.lucieemail.cz

Identificador de la vacante:19629320708.

Ver las 219 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.