Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) > Stavební Dělníci , Kvalifikovaní Stavební Dělníci Hlavní Stavební Výroby

Stavební dělníci , Kvalifikovaní stavební dělníci hlavní stavební výroby

Búsqueda en Hlavní město Praha (República Checa) de Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa)

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes.

Řemeslníci a opraváři : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci na stavbách (kromě elektrikářů) : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech : Řemeslníci a kvalifikovaní pracovníci hlavní stavební výroby a v příbuzných oborech jinde neuvedení

Descripción de la oferta de trabajo:

MÍSTO VÝKONU PRÁCE: staveniště určené zaměstnavatelem v rámci území Hl. m. Prahy

PRVNÍ KONTAKT e-mailem na adr. sejnohaim-stav.cz ; Kontaktní osoba Šejnoha Michal, tel.: 284000090, e-mail: sejnohaim-stav.cz

UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE A POŽADAVKY:

Podmínkou je vyučení v oboru stavebnictví a min. 1 rok praxe

Před osobním pohovorem požadujeme zaslání životopisu na uvedený e-mail!

Pružná pracovní doba nebo jednosměnný provoz

Náplň práce:

Provádění stavebních prací podle stanovených nebo obvyklých technologických a pracovních postupů a na základě pokynů nadřízeného

Řádné zabezpečení materiálů a používání techniky a minimalizování ztrát materiálu při manipulaci na stanovišti

Zajišťuje další činnosti dle pokynů nadřízeného

Región: Hlavní město Praha.

Ver 384 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: 16500 mínimo y 20000 máximo (CZK mensual).

Empleador: IM-stav Praha s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Michal Šejnoha. Tel.: +420 284 000 090. E-mail: im-stav.cz" rel="nofollow">sejnohaim-stav.cz. Adresa: Zenklova 22/56, Libeň, 180 00  Praha 8.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 180 00; Dirección: Zenklova 22/56, Libeň, 180 00 Praha 8
  • Teléfono: +420 +420 284 000 090
  • Correo electrónico: sejnohaim-stav.cz

Identificador de la vacante:17303220744.

Ver las 249 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios : Oficiales y operarios de la construcción excluyendo electricistas : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines : Oficiales y operarios de la construcción (obra gruesa) y afines no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.