Ir a la versión más ligera, para móviles
en Español in English auf Deutsch en Français ...

Statybos inžinierius. KLAIPEDOS APSKRITIS. Lituania

Vacantes de Ingenieros civiles en KLAIPEDOS APSKRITIS (Lituania)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.
Specialistai : Mokslo ir inžinerijos specialistai : Inžinerijos specialistai (išskyrus elektros technologijų) : Civilinės statybos inžinieriai.

Descripción de la oferta de trabajo:
4.1. konsultuoja statybos valstybinę priežiūrą vykdančius Skyriaus darbuotojus teritorijų planavimo klausimais; 4.2. tikrina, ar prisijungimo sąlygos ir specialieji architektūros reikalavimai, specialieji paveldosaugos reikalavimai, specialieji saugomos teritorijos tvarkymo ir apsaugos reikalavimai (toliau – Specialieji reikalavimai) išduoti nustatytais terminais ir tvarka; 4.3. tikrina statybą leidžiančių dokumentų teisėtumą; 4.4. Teritorijų planavimo ir statybos valstybinės priežiūros įstatymo numatytais atvejais viešojo administravimo subjektams ir kitiems asmenims rengia ir teikia privalomuosius nurodymus; 4.5. kontroliuoja privalomųjų nurodymų įvykdymą; jei privalomasis nurodymas neįvykdytas (įvykdytas netinkamai), teikia informaciją Teisės ir bendrųjų reikalų skyriui, reikalingą kreiptis į teismą dėl neteisėtai priimto administracinio sprendimo panaikinimo ar dėl įpareigojimo vykdyti privalomąjį nurodymą; 4.6. ir kitos funkcijos

Servicio de empleo de origen: LDB, Servicios Públicos de Empleo, Lituania.

País del trabajo: Lituania.

Región: Klaipėdos apskritis.

Ver 21 ofertas de trabajo en "KLAIPEDOS APSKRITIS" (Lituania).

Fecha de inicio: 08/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Gastos de viaje: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Eglė Ginčienė

Empresa: Valstybinė teritorijų planavimo ir statybos inspekcija prie Aplinkos ministerijos.

Contacto: Danės g. 17-Klaipėda, Lietuva

Teléfono: 37052059327.

Ver las 316 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.