Ir a la versión más ligera, para móviles

Europeos.es : Inicio > Empleo en Lituania > Ingenieros civiles > Statybos Inžinierius

en Español in English auf Deutsch en Français ...

Demanda en Lituania (UTENOS APSKRITIS) de Ingenieros civiles

Statybos Inžinierius

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles.

Specialistai : Mokslo ir inžinerijos specialistai : Inžinerijos specialistai (išskyrus elektros technologijų) : Civilinės statybos inžinieriai

Descripción de la oferta de trabajo:

1.

Remdamasis parengtais statybos projektais planuoja ir teikia siūlymus skyriaus vedėjui ir Savivaldybės administracijai dėl lėšų poreikio projektų įgyvendinimui.

2.

Kontroliuoja konkretiems statybos objektams priskirtų lėšų panaudojimą, teikia su tuo susijusias ataskaitas.

3.

Rengia technines užduotis ir paraiškas atlikti statybos rangos, statybos techninės ir projekto vykdymo priežiūros darbų viešuosius pirkimus.

4.

Pagal kompetenciją teikia atsakymus viešųjų pirkimų dalyviams viešųjų pirkimų metu.

5.

Organizuoja ir vykdo statybos pradžios ir užbaigimo procedūras, sukelia duomenis į e. sistemą „Infostatyba“.

6.

Organizuoja ir vykdo statybvietės perdavimą/priėmimą.

Statybos dalyviams perduoda/priima dokumentaciją, ją saugo iki statybos užbaigimo procedūrų pabaigos.

Vėliau visą dokumentaciją perduoda į archyvą.

7.

Kontroliuoja statybos techninės ir projekto vykdymo priežiūros darbų eigą, prižiūri įsipareigojimų vykdymą.

8.

Organizuoja vykdomų projektų taisymo, keitimo, koregavimo procedūras.

Rengia su tuo susijusias technines užduotis ir paraiškas viešiesiems pirkimams atlikti.

Kontroliuoja tinkamą atliktų darbų įforminimą ir sutartinių įsipareigojimų įvykdymą.

9.

Organizuoja atliktų projektinių pakeitimų ekspertizę.

10.

Organizuoja papildomų, projekte nenumatytų darbų atlikimo, įsigijimo procedūras.

Rengia su tuo susijusias technines užduotis, technines specifikacijas ir paraiškas atlikti viešuosius pirkimus.

Kviečiame kandidatus, atitinkančius keliamus reikalavimus, siųsti prašymą leisti dalyvauti atrankoje, savo gyvenimo aprašymą (CV), išsilavinimą patvirtinančius dokumentus iki 2018 m. birželio 11 d. el. pašto adresu renata.mickevicieneanyksciai.lt arba pateikti raštu Anykščių rajono savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriaus vyr. specialistei R.

Mickevičienei, 214 kab.

J.

Biliūno g.

23, Anykščiai Informacija teikiama telefonu (8 381) 58154, 58048.

Servicio de empleo de origen: LDB, Servicios Públicos de Empleo, Lituania.

País del trabajo: Lituania.

Región: Utenos apskritis.

Ver 6 ofertas de trabajo en "UTENOS APSKRITIS" (Lituania).

Fecha de inicio: 29/05/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica avanzada.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Gastos de viaje: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto: Renata Mickevičienė

Empresa: Anykščių rajono savivaldybės administracija.

Contacto: J. Biliūno g. 23-Anykščiai, Lietuva

Teléfono: 37038151373.

Ver las 340 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de las ciencias y de la ingeniería : Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) : Ingenieros civiles ofertadas.