Ofertas de empleo en Polonia (Zachodniopomorskie) de Secretarios (general)

Starszy Specjalista

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Sekretarze (ogólni) : Sekretarze (ogólni).

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: WSPOMATGANIE PRACY KIEROWNICTWA POPRZEZ ZAPEWNIENIE SPRAWNEGO PRZEBIEGU INFORMACJI, PROWADZENIE I OBSŁUGA SEKRETARIATU, OBSŁUGA INTERESANTÓW GOŚCI KOMENDANTA I JEGO ZASTĘPCÓW ORAZ ZAPEWNIENIE EFEKTYWNEJ KOMUNIKACJI WEWNETRZNEJ, OPRACOWYWANIE INFORMACJI PRASOWYCH DLA JEDNOSTKI NADRZEDNEJ ORAZ NADZÓR NAD BIEŻĄCĄ AKTUALIZACJĄ STRONY INTERNETOWEJ KW PSP, ZARZADZANIE KALENDARZEM SPOTKAN , ORGANIZOWANIE SPOTKA Z GOŚCMI KOMENDANTA ORAZ PARTNERAMI I INSTYTUCJAMI ZEWNETRZNYMI, PRZYGOTOWYWANIEP ISM I DOKUMENTÓW Z ZAKRESU DZIALANIA WYDZIAŁU, OBSŁUGA SPOTKAŃ I NARAD ORAZ UDZIAŁ W ORGANIZACJI UROZYSTOŚCI SŁUZBOWYCH, KOORDYNOWANIE PROCESU KONTROLI ZARZĄDCZEJ W KW PSP, WYMAGANIA: WYKSZTAŁCENIE WYŻSZE, DOŚWIADCZENIE 1 ROK W ADMINISTRACJI- MIN 3 MIESIĄCE W STRUKTURACH PSP, ZNAJOMOŚC PROCEDUR ADMINISTRACYJNYCH ORAZ STRUKTUR I ZASAD FUNKCJONOWANIA ORGANÓW ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ, NIEMIECKI KOMUNIKATYWNY, UMIEJETNOŚĆ PRZYGOTOWYWANIA PISM, UMIEJETNOŚC PRACY W ZESPOLE, KOMUNIKATYWNOŚC, OOWIĄZKOWOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ, DOKŁADNOŚC, ZDOLNOŚC ANALITYCZNEGO MYŚLENIA, JĘZYK ANGIELSKI KOMUNIKATYWNY, ZNAJOMOŚC USTAWY O PSP, 2 LATA DOSWIADCZENIA W ADMINISTRACJI Wymagania: - wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne - umiejętności: KOMUNIKATYWNA ZNAJOMOŚĆ JĘZYKA ANGIELSKIEGO I NIEMIECKIEGO - konieczne - inne zawody: Sekretarka, staż: 2 lat - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: PEŁNA OFERTA UPUBLCZNIONA KOMENDY WOJ.

STRAŻY POŻARNEJ NA STRONIE www.szczecin.kwpsp.gov.pl - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Zachodniopomorskie.

Ver 289 ofertas de trabajo en "Zachodniopomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 28/02/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 2 años.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: mínimo 2600.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
ELŻBIETA ZIELIŃSKA, tel.: 914808830

Empresa: KOMENDA WOJEWÓDZKA PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ.

Dirección: FIRLIKA 9/14, 71-637 SZCZECIN, Polska.

Contacto: ELŻBIETA ZIELIŃSKA, tel.: 914808830

Teléfono: 914808830.

Ver las 642 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.