Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Analistas de gestión y organización > Starszy Specjalista Ds. Zarządzania Projektami

Starszy specjalista ds. zarządzania projektami. Polonia

Oferta de Analistas de gestión y organización en Polonia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw administracyjnych : Specjaliści do spraw zarządzania i organizacji

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Monitorowanie statusu projektów, zadań itp.; obsluga procesu fakturowania, zamówień i innych spraw związanych z finansami projektu, gromadzenie danych i metryk projektowych i tworzenie raportówWymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne- pozostałe: wykształcenie każde wyższe, doświadczenie zawodowe 2 lata doświadczenie w zakresie wsparcia zarządzania zasobami ludzkimi, specjalność: biegła znajomość narzędzi Microsoft Office, umiejętności komunikacyjne i interpersonalneSposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyGrodzki Urząd Pracy w KrakowieWąwozowa 34Kraków 31752- wymagane dokumenty: skierowanie sala 103A- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 6500 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Karolina Pieron, tel.: 126868143

Identificador de la vacante:1510StPr/19/6410.

Ver las 545 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Analistas de gestión y organización ofertadas.