Empleos en Pomorskie (Polonia) de Inspectores de la salud laboral, medioambiental

Starszy Inspektor Ds. Bhp

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Inspectores de la salud laboral, medioambiental y afines.
Technicy i inny średni personel : Średni personel ochrony zdrowia : Inny średni personel ochrony zdrowia : Inspektorzy ochrony środowiska, medycyny pracy i bezpieczeństwa i higieny pracy.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: -Realizacja zadań z zakresu służby bezpieczeństwa i higieny służby i pracy, -Realizacja zadań z zkresu medycyny pracy. Wymiar czasu pracy do ustalenia max. 0,5 etatu. Wymagane dokumenty: -CV i list motywacyjny, -kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, świadectwa pracy, -oświadczenia kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych i o niekaralności za przestępstwo popełnione umyślnie, -oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rerutacji. Dokumenty prosimy składać w terminie do 25.08.2017 r. na adres: Komenda Powiatowa Policji, Zespół Kadr i Szkolenia z dopiskiem "Starszy inspektor ds. BHP", ul. Kasprowicza 2, 83-110 Tczew. Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 58 530-81-77 lub 58 530-81-78. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - pozostałe: Wymagane wykształcenie wyższe lub średnie o sp. BHP . Pożądany 3-letni staż pracy. Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 497 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 31/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: No se precisa.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Carnet de conducir: No.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: No.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 20.00.

Salario: mínimo 1430.0 PLN (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Kalina Zajda, tel.: 58-530-81-78

Empresa: KOMENDA POWIATOWA POLICJI W TCZEWIE.

Dirección: Kasprowicza 2, 83-110 Tczew, Polska.

Contacto: Kalina Zajda, tel.: 58-530-81-78

Ver las 97 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Otros profesionales de nivel medio de la salud : Inspectores de la salud laboral, medioambiental y afines ofertadas.