Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Profesionales de la publicidad y la comercialización > Starszy Administrator Ds. Procesów / Senior Process Executive

Ofertas de trabajo de Profesionales de la publicidad y la comercialización en Polonia

Starszy Administrator Ds. Procesów / Senior Process Executive

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización.

Specjaliści : Specjaliści do spraw ekonomicznych i zarządzania : Specjaliści do spraw sprzedaży, marketingu i public relations : Specjaliści do spraw reklamy i marketingu

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Analiza danych, projektowanie i prowadzenie kamapani w mediach interaktywnych. Działania medialne w serwisach, analiza prawidłowości treści i wyszukiwanie treści niezgodnych z zasadami oraz ich redagowanie. Blokowanie treści szkodliwych. Obsługa klienta. Monitoring treści i raportowanie.

(Pracodawca zapewania zakwaterowanie, wyżywienie i podróże).Wymagania:- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat) - konieczne- języki obce: ukraiński - w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły - konieczne; francuski - w mowie: C2 - biegły, w piśmie: C2 - biegły - konieczne- pozostałe: Wykształcenie wyższe - co najmniej magisterskie. Mile widziane doświadczenie, nie wymagane. Obsługa komputera. Znajomość języka ukraińskiego i francuskiego (programy i procesy ukraińskie, projekt ukraiński, konieczność konstaktu z zespołem ukraińskojęzycznym, klientem francuskim). Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, nie jest to wymóg konieczny.

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyGrodzki Urząd Pracy w KrakowieWąwozowa 34Kraków 31752- wymagane dokumenty: .- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 5501 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Monika Korbiel, tel.: 126868203

Identificador de la vacante:1510StPr/20/2734.

Ver las 487 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas : Profesionales de la publicidad y la comercialización ofertadas.