Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en República Checa > Profesionales de enfermería > Staniční Sestra/bratr, Staniční Sestry (kromě Sester V Oblasti Porodní Asistence)

staniční sestra/bratr, Staniční sestry (kromě sester v oblasti porodní asistence)

Oferta de empleo en Ústecký kraj (República Checa) de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería.

Specialisté : Specialisté v oblasti zdravotnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství a porodnictví : Specialisté v oblasti ošetřovatelství

Descripción de la oferta de trabajo:

kvalifikační předpoklady: vyšší odborné vzdělání popř. středoškolské s maturitní zkouškou obor všeobecná sestra. Praxe na pozici staniční sestry výhodou.

Jiné požadavky: odpovědnost a profesionální přístup k práci, komunikační a organizační schopnosti, přirozená autorita, kreativita, proaktivita, entuziasmus. Výpis z rejstříku trestů. Schopnost řešit konflikty, schopnost empatie a laskavý přístup ke klientům, výborné společenské vystupování, schopnost práce a vedení týmu pečovatelů.

Vaším úkolem bude:

- komplexní základní nebo specializovaná zdravotně-ošetřovatelská péče v rozsahu stanoveném právními předpisy

- přímá obslužná péče o klienty a podpora jejich soběstačnosti

- odborné zdravotnické výkony

- vedení pracovníků v sociálních službách (výkazy, plán směn, kontrola, mentoring)

- materiální zabezpečení oddělení

- komunikace s rodinnými příslušníky klientů

- spolupráce s lékařem

- zodpovědnost za vykazování na zdravotní pojišťovnu

Co nabízíme:

- mzdu odpovídající vašim zkušenostem

- příplatky za práci o víkendu a noční směny ve výši 25 %

- 8 hodinová pracovní doba

- poukázky na volný čas, kulturu a zdraví

- příspěvek na dopravu

- dovolená 5 týdnů

- bonusy za věrnost

- dotované stravování

- možnost profesního vzdělávání

- trvalý pracovní poměr ve stabilní mezinárodní firma

- možnost využití umístění dítěte do dětské skupiny

Nástup možný ihned nebo dle dohody.

Smlouva na dobu určitou s možností prodloužení na neurčito. V případě zájmu zasílejte své životopisy na emailovou adresu: m.maresovasenecura.cz nebo volejte na telefonní číslo 601 360 570.

Región: Ústecký kraj.

Ver 146 ofertas de trabajo en "Ústecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 32250 (CZK mensual).

Otros beneficios: Comidas incluidas.

Empleador: SeneCura SeniorCentrum MOPT a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. Martina Marešová. Tel.: +420 601 360 570. E-mail: senecura.cz" rel="nofollow">m.maresovasenecura.cz.

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 601 360 570
  • Correo electrónico: m.maresovasenecura.cz

Identificador de la vacante:16374830737.

Ver las 1,077 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales de la salud : Profesionales de enfermería y partería : Profesionales de enfermería ofertadas.