SREDNJA MEDICINSKA SESTRA II - M/Ž. Osrednjeslovenska

Oferta de empleo de Profesionales de enfermería en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.
Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego in babištvo : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:
ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, ORGANIZIRANJE DELA BOLNIČARK, STREŽNIC IN SERVIRK, IZVAJANJE OSNOVNE (UMIVANJE IN KOPANJE STANOVALCEV, POMOČ PRI OBLAČENJU) IN POSEBNE ZDRAVSTVENE NEGE IN PATRONAŽE, IZVAJANJE MEDICINSKO TEHNIČNIH POSEGOV PO NAROČILU VMS ALI ZDRAVNIKA, UKREPANJE V PRIMERU POSLABŠANJA ZDRAVSTVENEGA STANJA STANOVALCEV – PRVA POMOČ IN PRENOS INFORMACIJ NADREJENIM ODGOVORNIM ZDRAVSTVENIM DELAVCEM, SODELOVANJE PRI RAZDELJEVANJU HRANE IN HRANJENJU, SKRB ZA PRIMERNO HIDRACIJO, NADZOR NAD DIETAMI, DELITEV ZDRAVIL IN NADZOR NAD DAJANJEM ZDRAVIL, NADZIRANJE IN ZAGOTAVLJANJE ODVAJANJA PRI STANOVALCIH, NAMEŠČANJE STANOVALCEV V USTREZEN POLOŽAJ PO NAVODILIH FIZIOTERAPEVTA, UREJANJE PRIROČNE LEKARNE. , večizmensko

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 862 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 20/10/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: DEOS, d.d.; DEOS, d.d., PE CENTER STAREJŠIH TRNOVO.

Dirección: DEVINSKA ULICA 1 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: GODEC TINKARA

Email: tinkara.godecReemplazar por una arrobadeos.si

Teléfono: 08 2002 507.

Ver las 1,061 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.