Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Srednja Medicinska Sestra I - M/ž

Ofertas de trabajo en Eslovenia de Profesionales de enfermería

Srednja Medicinska Sestra I - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego in babištvo : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE STANOVALCEV, KONTROLA IN OPAZOVANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA STANOVALCEV IN POROČANJE, VODENJE ZDRAVSTVENIH EVIDENC IN DOKUMENTACIJE, Opravljen strokovni izpit, poznavanje dela z računalnikom, delo z bazami podatkov.

Od kandidata/ke pričakujemo strokovnost, natančnost in doslednost ter pravočasnost izvajanja danih nalog in sposobnost timskega dela.

Prijavi priložiti dokazila o izpolnjevanju razpisanih pogojev.

Kot pravočasno se bodo štele prijave, ki bodo prispele najkasneje do 6.8.2020 oziroma bodo poslane po pošti priporočeno z žigom najkasneje z dne 6.8.2020., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: DOM UPOKOJENCEV PODBRDO, PODBRDO 33 , 5243 PODBRDO.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KEMPERLE DANILA
Contact Phone: 05 38 01 842
Contact Email: infodompodbrdo.si

Identificador de la vacante:NW16850.

Ver las 1,580 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.