Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Srednja Medicinska Sestra I - M/ž

SREDNJA MEDICINSKA SESTRA I - M/Ž. Eslovenia

Empleos de Profesionales de enfermería en Eslovenia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego in babištvo : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 2 meseca, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE ZDRAVSTVENE NEGE IN OSKRBE STANOVALCEV, KONTROLA IN OPAZOVANJE ZDRAVSTVENEGA STANJA STANOVALCEV IN POROČANJE, VODENJE ZDRAVSTVENIH EVIDENC IN DOKUMENTACIJE,..., Opravljen strokovni izpit, poznavanje dela z računalnikom in poznavanje okolja Windows.

Od kandidata/ke pričakujemo strokovnost, natančnost in doslednost ter pravočasnost izvajanja danih nalog in sposobnost timskega dela.

Prijavi priložiti dokazila o izpolnjevanju razpisanih pogojev.

Kot pravočasno se bodo štele prijave, ki bodo prispele najkasneje do 16.12.2019 oziroma bodo poslane po pošti priporočeno z žigom najkasneje z dne 16.12.2019., večizmensko

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: DOM UPOKOJENCEV PODBRDO, PODBRDO 33 , 5243 PODBRDO.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KEMPERLE DANILA
Contact Phone: 05 38 01 842
Contact Email: infodompodbrdo.si

Identificador de la vacante:NS22029.

Ver las 1,239 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.