Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Profesionales de enfermería > Srednja Medicinska Sestra V Specialistični Ambulanti M/ž - M/ž

SREDNJA MEDICINSKA SESTRA V SPECIALISTIČNI AMBULANTI M/Ž - M/Ž

Trabajos en Eslovenia de Profesionales de enfermería

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Tehniki/tehnice in asistenti/asistentke v zdravstvu : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego in babištvo : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za zdravstveno nego

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 2 meseca, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE V ZDRAVSTVENEM TIMU, INTERDISCIPLINARNO SODELOVANJE IN POVEZOVANJE Z DRUGIMI SLUŽBAMI ZA ZAGOTAVLJANJE KAKOVOSTNE OBRAVNAVE PACIENTA,IZVAJANJE AKTIVNOSTI ZA ZAGOTAVLJANJE IN NENEHNO IZBOLJŠANJE KAKOVOSTNE IN VARNE OBRAVNAVE PACIENTOV, SODELOVANJE PRI ZDRAVSTVENO VZGOJNEM DELU IN SVETOVANJE PACIENTOM, NJIHOVIM SVOJCEM, STARŠEM, OTROKOM IN MLADOSTNIKOM, SODELOVANJE PRI DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKIH POSTOPKIH, TRANSPORT MATERIALA V LABORATORIJ, SODELOVANJE PRI  DIAGNOSTIČNIH ALERGOLOŠKIH KOŽNIH TESTOV, SODELOVANJE V ZDRAVSTVENEM TIMU, SODELOVANJE PRI SVETOVANJU ZA KRONIČNE PACIENTE, SODELOVANJE PRI SVETOVANJU IN PROMOCIJI ZDRAVJA, SODELOVANJE PRI OSKRBI AKUTNIH IN KRONIČNIH RAN, PSIHIČNO PRIPRAVO PACIENTA NA TERAPEVTSKI, DIAGNOSTIČNI POSEG, DOKUMENTIRANJE POSTOPKOV IN POSEGOV, PRIPRAVO IN ARHIVIRANJE PACIENTOVE DOKUMENTACIJE IN VODENJE EVIDENC  IN EVALVACIJ OPRAVLJENEGA DELA, VODENJE ČAKALNIH LIST ZA NAROČENO AMBULANTNO IN  HOSPITALNO OBRAVNAVO TER DIAGNOSTIKO, ZAKLJUČEK AMBULANTNE OBRAVNAVE IN ADMINISTRATIVNI OBRAČUN STORITEV, IZVAJANJE POSTOPKOV ZA PREPREČEVANJE ŠIRJENJA BOLNIŠNIČNIH OKUŽB, SKRB ZA VARNOST PACIENTOV, PREDAJA PACIENTA NA VSEH NIVOJIH, IZVAJANJE MENTORSTVA NOVOZAPOSLENIM, PRIPRAVNIKOM IN DIJAKOM, VZDRŽEVANJE PROSTOROV, PRIPOMOČKOV IN APARATUR, OSTALA DELA PO NAVODILIH NADREJENEGA.

, Vloga mora vsebovati:

1. življenjepis, pri čemer je zaželeno, da je podan v obliki CV-Europass,

2. dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe,

3. vpis v Register izvajalcev zdravstvene in babiške nege,

4. navedbo o dolžini odpovednega roka, v primeru, da je kandidat zaposlen pri drugem delodajalcu.

Kandidati naj vlogo skupaj z dokazili pošljejo na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Vložišče, Cesta Maršala Tita 112, 4270 Jesenice ali na elektronski naslov: infosb-je.si. Kandidat s katerim bomo sklenili pogodbo o zaposlitvi mora imeti vsaj 5 let izkušenj na tovrstnem delovnem mestu in biti cepljen za ošpice in hepatitis B.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 5 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: MUBI SABINA
Contact Phone: 04 58 68 216
Contact Email: kadrisb-je.si

Identificador de la vacante:NK08160.

Ver las 1,369 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.