Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > auxiliar de enfermería > Srednja Medicinska Sestra V Specialistični Ambulanti - Enota Za Naročanje - M/ž

SREDNJA MEDICINSKA SESTRA V SPECIALISTIČNI AMBULANTI - ENOTA ZA NAROČANJE - M/Ž

Contrato en Gorenjska (Eslovenia) de auxiliar de enfermería

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria › auxiliar de enfermería.

Traducción de la profesión: Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke › Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd › Poklici za zdravstveno, higiensko oskrbo ipd. v zdravstvu › Pomočniki/pomočnice za zdravstveno nego.

Descripción de la oferta de trabajo:

ZDRAVSTVENI TEHNIK (BOLJ ZAHTEVNA DELA), poskusno delo 2 meseca, Določen čas  oz. vrnitve delavke iz porodniške odsotnosti., polni delovni čas, 40, DELO V ENOTI ZA NAROČANJE JE VEČINOMA ADMINISTRATIVNE NARAVE IN POTEKA PRETEŽNO ZA RAČUNALNIKOM. NAROČANJE POTEKA PO TELEFONU, PREKO ELEKTRONSKE POŠTE TER OSEBNO.

MEDICINSKA SESTRA NAROČA PACIENTA NA RAZLIČNE DIAGNOSTIČNO TERAPEVTSKE POSTOPKE IN V RAZLIČNE AMBULANTE. POLEG NAROČANJA DELUJE TUDI SVETOVALNO IN ZDRAVSTVENO VZGOJNO.

ZAPOSLENE ODLIKUJE KOMUNIKATIVNOST, EMPATIJA TER POTRPEŽLJIVOST. DELO JE DINAMIČNO, RAZNOLIKO IN PESTRO. V ENOTI ZA NAROČANJE NUDIMO TUDI VELIKO IZOBRAŽEVANJ ZA LAŽJE DELO IN POMOČ PRI SVETOVANJU PACIENTOM., Nudimo vam:

- zaposlitev za določen čas, za nadomeščanje porodniške odsotnosti

- poskusno delo 2 meseca

- mentorja v času uvajanja v delo

- veliko možnosti za izobraževanje

- ugodnosti v okviru pridobljenega certifikata Družini prijazno podjetje.

Želimo si, da:

- imate ročne spretnosti

- radi sodelujete v timu

- imate empatijo do pacientov/otrok, mladostnikov in njihovih svojcev

- ste komunikativni in nekonfliktni

- ste natančni, dosledni in odgovorni

- ste odločni

- imate opravljen tečaj TPO z AED (lahko pridobljeno v času uvajanja)

- obvladate računalniška znanja – 2. stopnja

- poznate predpise iz varstva pri delu (lahko pridobljeno v času uvajanja)

- obvladate en svetovni jezik (stopnja B2).

Vlogi priložite:

- življenjepis (zaželeno v kronološki obliki),

- dokazilo o izpolnjevanju pogojev glede zahtevane stopnje izobrazbe.

- dokazilo o opravljenem strokovnem izpitu.

- dokazilo vpisu v Register izvajalcev v dejavnosti zdravstvene in babiške nege.

- potrdilo o cepljenju za hepatitis B in ošpice.

Prijave z ustreznimi dokazili pričakujemo na elektronski naslov infosb-je.si oziroma na naslov: Splošna bolnišnica Jesenice, Cesta maršala Tita 112, 4270 Jesenice.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Gorenjska.

Ver 285 ofertas de trabajo en "Gorenjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SPLOŠNA BOLNIŠNICA JESENICE, Cesta maršala Tita 112 , 4270 JESENICE.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: SLUŽBA KADROVSKA
Contact Phone: 04 586 82 16
Contact Email: kadrisb-je.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:PF93554.

Ver las 338 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Trabajadores de los cuidados personales › Trabajadores de los cuidados personales en servicios de salud › Trabajadores de los cuidados personales en instituciones › técnico de atención sociosanitaria/técnica de atención sociosanitaria › auxiliar de enfermería ofertadas.