Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Sprzedawca

Sprzedawca. Polonia

Trabajos en Polonia de Asistentes de venta de tiendas y almacenes

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Pracownicy sprzedaży w sklepach : Ekspedienci w sklepach

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: jw.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne; średnie zawodowe 4-letnie - pożądane; średnie zawodowe - pożądane; średnie ogólnokształcące - pożądane- języki obce: polski - w mowie: B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie: B2 - wyższy średnio zaawansowany - konieczne- inne zawody: Sprzedawca w branży spożywczej, staż: 1 lat - konieczne- pozostałe: Wymagania: wykształcenie zawodowe/średnie; rok doświadczenia zawodowego; średniozaawansowana znajomość języka polskiego.

Zakres obowiązków: wykładanie towaru, obsługa kasy, przyjmowanie dostaw, obsługa klientów, dbanie o prządek na terenie sklepu.Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyUrząd Pracy Miasta Stołecznego WarszawyGrochowska 171bWarszawa 04111- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2300 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Informacja - Zielona Linia, tel.: 223911318, 223911433

Identificador de la vacante:1420StPr/19/1940.

Ver las 3,435 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.