Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Asistentes de venta de tiendas y almacenes > Sprzedawca (branża Mięsna)

sprzedawca (branża mięsna). Polonia

Oferta de Asistentes de venta de tiendas y almacenes en Polonia

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes.

Pracownicy usług i sprzedawcy : Sprzedawcy : Pracownicy sprzedaży w sklepach : Ekspedienci w sklepach

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: obsługa kasy fiskalnej, przyjmowanie dostaw, wykładanie towaru, utrzymanie dobrych relacji z klientem (branża mięsna).

Miejsce wykonywania pracy Zabrze (ul.

Bytomska, ul.

Tarnopolska), Ruda Śląska ul.

Siekiela 17.Wymagania:- wykształcenie: zasadnicze zawodowe - konieczne- umiejętności: książeczka sanepidowska - konieczne; obsługa kasy fiskalnej - konieczne- inne zawody: Sprzedawca w branży mięsnej, staż: 3 miesięcy - konieczne- pozostałe: wykształcenie zawodowe lub średnie, doświadczenie na stanowisku sprzedawcy w sklepie mięsnym.

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w ZabrzuPl.

Krakowski 9Zabrze 41800- wymagane dokumenty: CV, świadectwo szkolne, świadectwa pracy, książeczka sanepidowska.

Kontakt z pracodawcą telefoniczny w godzinach 7.00-18.00 tel.

608061421. - języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 3.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2500 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Doradcy klienta, tel.: 32 2779014

Identificador de la vacante:1598StPr/18/1420.

Ver las 2,184 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Vendedores : Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes : Asistentes de venta de tiendas y almacenes ofertadas.