Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Otro personal de limpieza > Sprzątaczka

Sprzątaczka. Polonia

Vacante de Otro personal de limpieza en Polonia

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.

Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze : Inni sprzątacze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprzątanie terenu (pomieszczenia socjalno-biurowe, klatki schodowe, korytarze, WC, mycie okien) na terenie kopalni Ruch Ziemowit LędzinyWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: brak wymagań, Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Życiorys zawodowy (CV).- języki aplikowania: polskiDodatkowy opis: OfPr/18/1736| brak wymagań,

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 14.7 (PLN).

Empleador: GRUPA KOK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Ewa Kubisty, tel.: 511-139-958, email: kokzabrze.pl" rel="nofollow">e.kubistykokzabrze.pl

Identificador de la vacante:1570StPr/19/1760.

Ver las 73 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.