Europeos.es : Inicio > Empleo en Polonia > Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos > Sprzątaczka

Empleo en Polonia de Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos

Sprzątaczka

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos.

Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Pomoce domowe, sprzątacze domowi, hotelowi i biurowi : Sprzątacze biurowi, hotelowi i sprzątacze innych obiektów

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprzątanie obiektu.

Oferta pracy skierowana tylko do osób posiadających orzeczenie o niepełnosprawności.

Pracodawca poszukuje osoby do sprzątania w budynku Prokuratury Rejonowej w Płońsku oraz drugiej osoby do sprzątania w ZUS w Płońsku.

Wymiar etatu 0,5 lub 0,6.

Kontakt z pracodawcą telefoniczny 601 415 597.Wymagania:- wykształcenie: podstawowe - konieczne- pozostałe: Wykształcenie bez znaczenia.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: CV- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 2.

Tipo de puesto: Determinado.

Nivel educativo: Educación primaria.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 1050 (PLN).

Empleador: PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE-ZAKŁAD PRACY CHRONIONEJ EMIR SPÓŁKA Z O.O..

Instrucciones para solicitar:

Piotr Cieślak, tel.: 501 415 597

Identificador de la vacante:1462StPr/18/1427.

Ver las 1,549 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores y asistentes domésticos de hoteles y oficinas : Limpiadores y asistentes de oficinas, hoteles y otros establecimientos ofertadas.