Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Polonia > Otro personal de limpieza > Sprzątacz/sprzątaczka

Contrato de Otro personal de limpieza en Polonia

Sprzątacz/sprzątaczka

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.

Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze : Inni sprzątacze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprzątanie, wycieranie, szorowanie,  różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach służbowych, korytarzach, szatniach, toaletach, sanitariatach, magazynach, biurach itp. Czyszczenie regałów, mycie okien i przeszkleń, zamiatanie, mycie kostki brukowej- w sezonie zimowym odśnieżanieWymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: Wymagania:  Minimum  2 miesiące  doświadczenia,  umiejętność obsługi maszyn czyszczących, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej .   Miejsce pracy:Gdańsk: ul. Dębinki 7, ul. Srebrniki 17,  ul. J. Słowackiego 200, ul.  Wileńska 44, ul. Cienista 30, ul. prof. W. Andruszkiewicza 5.

Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: -- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 20.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 17 (PLN).

Empleador: Art Vending Sp. z o.o. oddział w Poznaniu.

Instrucciones para solicitar:

POZNAŃ ART VENDING ODDZIAŁ W POZNANIU, tel.: 574 444 125

Identificador de la vacante:1847StPr/20/2938.

Ver las 102 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.