Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Otro personal de limpieza > Sprzątacz ( 467 Op)

Contrato de Otro personal de limpieza en Polonia

Sprzątacz ( 467 Op)

Clasificación del trabajo: Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza.

Pracownicy przy pracach prostych : Pomoce domowe, sprzątacze i pracze : Sprzątacze pojazdów, zmywacze okien, pracze i inni sprzątacze : Inni sprzątacze

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: Sprzątanie, zamiatanie, wycieranie, szorowanie, mycie różnego rodzaju nawierzchni w pomieszczeniach socjalnych, magazynowych, biurowych, toaletach, szatniach, korytarzach itp. Czyszczenie regałów (prace na wysokości), mycie okien i przeszkleń, zamiatanie, mycie kostki brukowej. W sezonie odśnieżanie.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - konieczne- pozostałe: [Inne] : minimum 2 miesiące na danym stanowisku, Możliwość podjęcia pracy zmianowej, predyspozycje do ciężkiej pracy fizycznej, mile widziana obsługa maszyn/urządzeń czyszczących

Sposób aplikowania:- kontakt przez Powiatowy Urząd PracyPowiatowy Urząd Pracy w OtwockuGórna 11Otwock 05400- wymagane dokumenty: skierowanie- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 10.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Salario: mínimo 17 (PLN).

Empleador: PUP.

Instrucciones para solicitar:

Doradca klienta, tel.: 227793714

Identificador de la vacante:1310StPr/19/1329.

Ver las 79 ofertas de trabajo de Ocupaciones elementales : Limpiadores y asistentes : Limpiadores de vehículos, ventanas, ropa y otra limpieza a mano : Otro personal de limpieza ofertadas.