SPREMLJEVALEC OTROKA - M/Ž. Osrednjeslovenska. Eslovenia

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Auxiliares de maestros

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Auxiliares de maestros.
Poklici za storitve, prodajalci/prodajalke : Poklici za zdravstveno, higiensko, socialno oskrbo ipd : Varuhi/varuhinje otrok, rejniki/rejnice in pomočniki/pomočnice učiteljev/učiteljic : Pomočniki/pomočnice učiteljev/učiteljic.

Descripción de la oferta de trabajo:
SPREMLJEVALEC GIBALNO OVIRANIH OTROK V VRTCU, poskusno delo 2 meseca, Določen čas oz. 31. 8. 2018, skrajšan delovni čas, 20 ur, OPRAVLJA DELA IN NALOGE DOLOČENE S PREDPISI, LETNIM DELOVNIM NAČRTOM VRTCA TER V SKLADU S SKLEPI VODSTVA VRTCA, PRI ČEMER: -POMOČ OTROKU PRI OSNOVNIH AKTIVNOSTIH, -POMOČ OTROKU PRI UPORABI PRIPOMOČKOV, -SKRB ZA PRILAGODITEV OKOLJA, -FIZIČNA POMOČ OTROKU PRI VKLJUČEVANJU V DEJAVNOSTI, -SODELOVANJE PRI IZVAJANJU VZGOJNO IZOBRAŽEVALNIH DEJAVNOSTI V VRTCU, -POMOČ OTROKU PRI OSEBNI HIGIENI, SLAČENJU, OBLAČENJU, -SODELOVANJE, POVEZOVANJE S STROKOVNIMI IN SVETOVALNIMI DELAVCI V VRTCU IN ZUNANJIH USTANOVAH, KI OBRAVNAVAJO OTROKA, -SODELOVANJE S STARŠI, -POMOČ IN SODELOVANJE PRI IZVAJANJU DEJAVNOSTI V SKUPINI, -POMOČ IN SODELOVAJE PRI IZVAJANJU DEJAVNOSTI IZVEN VRTCA( LETOVANJA..) -JE ČLAN STROKOVNEGA TIMA, KI PRIPRAVLJA, IZVAJA IN EVALVIRA INDIVIDUALIZIRAN PROGRAM ZA OTROKA

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1025 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/09/2017.

Nº de vacantes: 2.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 20.

Tipo de contrato: Tiempo parcial.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: VRTEC ČRNUČE.

Dirección: DUNAJSKA CESTA 400, 1231 LJUBLJANA - ČRNUČE.

Contacto: MANDELJ VIDA

Email: vrtec-crnuceReemplazar por una arrobaguest.arnes.si

Teléfono: 01-589-74-10.

Ver las 170 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados : Trabajadores de los cuidados personales : Cuidadores de niños y auxiliares de maestros : Auxiliares de maestros ofertadas.